BAHIS YAP!

6 Ağustos 2008 Çarşamba

günün iddaa maçları - 6 ağustos 2008

12:00
arjantin - kanada (olimpiyatlar 2008 pekin bayanlar)
almanya - brezilya (olimpiyatlar 2008 pekin bayanlar)
japonya - yeni zellanda (olimpiyatlar 2008 pekin bayanlar)

13:00
nagoya - ichihara (japonya kupa lig)
oita - fc tokyo (japonya kupa lig)
shimizu - kashima (japonya kupa lig)
yokohama fm - gamba osaka (japonya kupa lig)

14:45
çin - isveç (olimpiyatlar 2008 pekin bayanlar)
kuzey kore - nijerya (olimpiyatlar 2008 pekin bayanlar)
norveç - amerika (olimpiyatlar 2008 pekin bayanlar)

16:00
arsinspor - adıyamanspor (bolu kupası 2)
maltepespor - gebzespor (bolu kupası 2)
ofspor - mersin idman yurdu (bolu kupası 2)
şanlıurfa belediyespor - tokatspor (bolu kupası 2)
samsunspor - karadeniz tr. spor (eğirdir kupası)

18:00
çaykur rizespor - konyaspor (kartepe kupası 2)

19:00
lov ham - notodden (norveç 2. ligi)
stormsgodset - viking (norveç kupası)
bate borisov - anderlecht (şampiyonlar ligi 2. eleme turu)
dinamo tbilisi - panathinaikos (şampiyonlar ligi 2. eleme turu)
dynamo kyiv - drogheda united (şampiyonlar ligi 2. eleme turu)

20:00
odense - fc nordsjaelland (danimarka ligi)
ham kam - tromso (norveç ligi)
rosenborg - stabaek (norveç ligi)
bryne - odd grenland (norveç 2. ligi)
haugesund - sogndal (norveç 2. ligi)
hodd - moss (norveç 2. ligi)
nybergsund - alta (norveç 2. ligi)
sandefjord - sparta sarpsborg (norveç 2. ligi)
sandnes - kongsvinger (norveç 2. ligi)

20:30
rapid vienna - anorthosis (şampiyonlar ligi 2. eleme turu)

20:45
bellinzona - aarau (isviçre ligi)

21:00
modrica - aalborg (şampiyonlar ligi 2. eleme turu)

21:15
basel - goteborg (şampiyonlar ligi 2. eleme turu)
petrzalka - tampere united (şampiyonlar ligi 2. eleme turu)
sparta prague - sheriff (şampiyonlar ligi 2. eleme turu)

21:30
austria karnten - sturm graz (avusturya ligi)
east stirling - livingston (iskoçya kupa lig)

21:45
celtic - manchester city (hazırlık maçı)
newcastle united - psv eindhoven (hazırlık maçı)
arbroath - stirling albion (iskoçya kupa lig)
ayr united - berwick (iskoçya kupa lig)
east fife - brechin city (iskoçya kupa lig)
dinamo zagreb - domzale (şampiyonlar ligi 2. eleme turu)
mtk budapest - fenerbahçe (şampiyonlar ligi 2. eleme turu)
partizan - inter baku (şampiyonlar ligi 2. eleme turu)
wisla krakow - beitar jerusalem (şampiyonlar ligi 2. eleme turu)

22:00
manchester united - juventus (hazırlık maçı)

22:15
breidablik - kr reykjavik (izlanda ligi)
fram - akranes (izlanda ligi)
hafnarfjordur - throttur reykjavik (izlanda ligi)
keflavik - handknattleiksfelag kopavogs (izlanda ligi)

01:30
gremio - ipatinga (brezilya ligi serie a)
vasco de gama - coritiba (brezilya ligi serie a)

02:15
argentinos juniors - san lorenzo (copa nissan sudamericana)

02:30
atletico paranaense - nautico (brezilya ligi serie a)
sport recife - portuguesa de desportos (brezilya ligi serie a)

03:50
fluminense - sao paulo (brezilya ligi serie a)
goias - flamengo (brezilya ligi serie a)
santos - atletico mineiro (brezilya ligi serie a)

04:30
san luis - cruz azul (meksika ligi)

Hiç yorum yok:

bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.