BAHIS YAP!

28 Kasım 2010 Pazar

büyükşehir belediye - fenerbahçe maçının özeti

onlinetribün'e hoşgeldiniz. dün akşam oynanan büyükşehir belediye - fenerbahçe maçından 1-0'lık fenerbahçe galibiyeti çıktı. maç boyunca iki takım da birçok pozisyonu harcadı. maçın son dakikalarında fenerbahçe niang ile penaltıdan da yararlanamadı. böylece puan durumunda fenerbahçe büyükşehir belediye'nin önüne geçti ve 4. sıraya yükseldi. maçın özeti aşağıdadır.



etiketler: canlı maç izle, justin tv.

5 Kasım 2010 Cuma

5 aralık pazar iddaa listesi

5 aralık pazar gününün iddaa programı aşağıdaki gibi. yoğun bir programla karşı karşıyayız. günün en çok bahis oynanan maçları saat 14:00'te başlayacak beşiktaş - bursaspor maçı ve 19:00'daki fenerbahçe - kardemir karabük maçı. iki karşılaşma için de iddaa tahminimiz 2,5 gol üstü. aşağıdaki maçlara ve çok daha fazlasına hemen şimdi internet üzerinden tek maç olarak canlı bahis oynamak ve size özel bonuslardan faydalanmak için sitemizdeki betsson ya da superbahis banner'larına tıklayın. ilk para yatırma işleminizde 100 liralık bonus hesabınıza eklenecektir.

canlı maç izlemenin en eski ve en iyi adresi onlinetribün iyi seyirler diler.

ROM 13:00 Otelul Galati v Sportul Studentesc 301
İS2 13:00 Celta Vigo v Las Palmas 302
HOL 13:30 Willem II v Feyenoord 303
ITB 13:30 Torino v Siena 304
TBA 13:30 Erciyesspor v Karşıyaka 305
TBA 13:30 G.Antep Bld.Spor v TKİ Tavşanlı Linyitspor 306
TBA 13:30 Güngören Bld. v Samsunspor 307
TBA 13:30 Kartalspor v Mersin I.Y. 308
TBA 13:30 Orduspor v Diyarbakırspor 309
S2-K 13:30 1461 Trabzonspor v Ş.Urfaspor 310
S2-K 13:30 Balıkesirspor v Tarsus İdm.Y. 311
S2-K 13:30 Elazığspor v Sakaryaspor 312
S2-K 13:30 Eyüpspor v Belediye Vanspor 313
S2-K 13:30 Fethiyespor v Ofspor 314
S2-K 13:30 Kocaelispor v Tokatspor 315
S2-K 13:30 Konya Şekerspor v Türk Telekom 316
S2-K 13:30 Pendikspor v Dardanelspor 317
S2-K 13:30 Pursaklarspor v Adana Demirspor 318
TSL 14:00 Beşiktaş v Bursaspor 319
AL2 14:30 1860 München v Hertha Berlin 320
AL2 14:30 Erzgebirge Aue v Ingolstadt 321
AL2 14:30 Fortuna Düsseldorf v Karlsruhe 322
DAN 15:00 FC Nordsjaelland v Horsens 323
İBSL 15:00 Ert. Newport County P - P Cambridge 324
YUN 15:00 Atromitos v AEK Atina 325
YUN 15:00 Xanthi v ASK Olympiakos 326
İNP 15:30 West Bromwich v Newcastle United 327
HOL 15:30 Den Haag v Az Alkmaar 328
HOL 15:30 Utrecht v Heerenveen 329
HOL 15:30 VV Venlo v Roda 330
ITA 16:00 Cesena v Bologna 331
ITA 16:00 Fiorentina v Cagliari 332
ITA 16:00 Lecce v Genoa 333
ITA 16:00 Parma v Udinese 334
ITA 16:00 Sampdoria v Bari 335
TSL 16:00 Konyaspor v Gençlerbirliği 336
AL1 16:30 Bayer Leverkusen v Köln 337
AVU 17:00 Rapid Vienna v Ried 338
DAN 17:00 SonderjyskE v Randers FC 339
İBSL 17:00 Ert. Tamworth P - P Altrincham 340
İSV 17:00 Bellinzona v Luzern 341
İSV 17:00 Sion v Grasshoppers 342
İSV 17:00 Zürich v Thun 343
TBA 17:00 Denizlispor v Giresunspor 344
YUN 17:15 Aris Saloniki v Asteras Tripolis 345
YUN 17:15 Larissa v Paok 346
İNP 18:00 Sunderland v West Ham 347
FR1 18:00 Nice v Marsilya 348
FR1 18:00 Paris S.G. v Brest 349
POR 18:00 Academica v Maritimo 350
POR 18:00 Nacional Madeira v Naval 351
POR 18:00 Rio Ave v Beira Mar 352
İS1 18:00 Almeria v Zaragoza 353
İS1 18:00 Espanyol v Sporting Gijon 354
İS1 18:00 Getafe v Mallorca 355
İS1 18:00 Malaga v Racing Santander 356
İS2 18:00 Elche v Salamanca 357
İS2 18:00 Rayo Vallecano v Girona 358
AL1 18:30 Nürnberg v Borussia Dortmund 359
BEL 19:00 Club Brugge v Westerlo 360
BEL 19:00 Zulte Waregem v Anderlecht 361
DAN 19:00 Silkeborg v Brondby 362
ITB 19:00 Vicenza v Frosinone 363
İS2 19:00 Ert. Tenerife P - P Granada 74 364
TSL 19:00 Antalyaspor v Büyükşehir Bld. 365
TSL 19:00 Fenerbahçe v Kardemir Karabük 366
TBA 19:00 Çaykur Rizespor v Adanaspor 367
YUN 19:30 Kavala v Olympiakos 368
İS1 20:00 Villarreal v Sevilla 369
ROM 20:30 SC Vaslui v Rapid Bükreş 370
BRE 21:00 Atletico Paranaense v Avai 371
BRE 21:00 Cruzeiro v Palmeiras 372
BRE 21:00 Fluminense v Guarani 373
BRE 21:00 Goias v Corinthians 374
BRE 21:00 Gremio Alegrense v Botafogo 375
BRE 21:00 Santos v Flamengo 376
BRE 21:00 Sao Paulo v Atletico Mineiro 377
BRE 21:00 Vasco de Gama v Ceara 378
BRE 21:00 Vitoria v Atletico Goianiense 379
BEL 21:30 Germinal Beerschot v Genk 380
ITA 21:45 Catania v Juventus 381
ARJ 22:00 San Lorenzo v Newells Old Boys 382
ARJ 22:00 Atletico Tigre v Huracan 383
FR1 22:00 St Etienne v Bordeaux 384
İS1 22:00 Real Sociedad v Athletic Bilbao 385
POR 22:15 Portimonense v Sporting Lisbon 386
ARJ 00:10 Godoy Cruz v Velez Sarsfield 387
MEK 02:00 Monterrey (2) v (3) Santos Laguna 388
ARJ 02:15 Boca Juniors v Quilmes 389
ARJ 03:10 Lanus v Independiente 390

4 Kasım 2010 Perşembe

4 aralık cumartesi iddaa bülteni

4 aralık cumartesi gününün iddaa bülteni aşağıdaki gibidir. ingiltere'de hava koşulları nedeniyle birçok maç yine ertelendi, ertelenmeye devam ediyor. günün en önemli maçı kuşkusuz saat 19:00'da kasımpaşa ile galatasaray arasında oynanacak. kasımpaşa - galatasaray maçı için tahminimiz 3,5 gol üstü. aşağıdaki maçlara ve daha fazlasına internet üzerinden yüksek oranlarla canlı bahis oynamak için sitemizdeki betsson ya da superbahis banner'larına tıklayın.

İNCL 14:45 Ipswich Town v Swansea 154
DAN 16:00 Fc Cobenhagen v Esbjerg 155
ITB 16:00 Albinoleffe v Empoli 156
ITB 16:00 Ascoli v Padova 157
ITB 16:00 Cittadella v Triestina 158
ITB 16:00 Grosseto v Modena 159
ITB 16:00 Livorno v Pescara 160
ITB 16:00 Novara v Crotone 161
ITB 16:00 Portogruaro v Atalanta 162
ITB 16:00 Sassuolo v Piacenza 163
ITB 16:00 Varese v Reggina 164
AL1 16:30 Eintracht Frankfurt v Mainz 05 165
AL1 16:30 Freiburg v Hamburger Sv 166
AL1 16:30 Mönchengladbach v Hannover 96 167
AL1 16:30 Stuttgart v Hoffenheim 168
AL1 16:30 Wolfsburg v Werder Bremen 169
AVU 17:00 FC Wiener Neustadt v Mattersburg 170
İNP 17:00 Arsenal v Fulham 171
İNP 17:00 Birmingham v Tottenham 172
İNP 17:00 Blackburn v Wolverhampton 173
İNP 17:00 Chelsea v Everton 174
İNP 17:00 Manchester City v Bolton 175
İNP 17:00 Wigan v Stoke City 176
İNCL 17:00 Ert. Cardiff P - P Preston 177
İNCL 17:00 Coventry v Middlesbrough 178
İNCL 17:00 Derby County v Norwich City 179
İNCL 17:00 Ert. Hull City P - P Queens P.R. 181
İNCL 17:00 Leeds United v Crystal Palace 182
İNCL 17:00 Ert. Nottingham Forest P - P Bristol City 183
İNCL 17:00 Ert. Portsmouth P - P Burnley 184
İNCL 17:00 Ert. Sheffield United P - P Reading 185
İNCL 17:00 Watford v Leicester City 186
İN1 17:00 Ert. Brentford P - P Notts County 187
İN1 17:00 Ert. Brighton P - P Colchester 188
İN1 17:00 Ert. Bristol Rovers P - P Bournemouth 189
İN1 17:00 Ert. Dagenham & Rbridge P - P Huddersfield 190
İN1 17:00 Ert. Exeter P - P Tranmere 191
İN1 17:00 Ert. Leyton Orient P - P Carlisle 192
İN1 17:00 Ert. Milton Keynes Dons P - P Plymouth 193
İN1 17:00 Ert. Rochdale P - P Charlton 194
İN1 17:00 Swindon v Sheffield Wednesday 195
İN1 17:00 Ert. Walsall P - P Oldham 196
İN1 17:00 Ert. Yeovil P - P Peterborough 197
İN2 17:00 Ert. Accrington Stanley P - P Shrewsbury 198
İN2 17:00 Ert. Bury P - P Chesterfield 199
İN2 17:00 Ert. Cheltenham P - P Lincoln 200
İN2 17:00 Ert. Crewe P - P Wycombe 201
İN2 17:00 Ert. Hereford P - P Morecambe 202
İN2 17:00 Northampton v Stockport 203
İN2 17:00 Oxford v Barnet 204
İN2 17:00 Ert. Port Vale P - P Stevenage 205
İN2 17:00 Ert. Torquay P - P Burton Albion 206
İBSL 17:00 Ert. Darlington P - P Kidderminster 207
İBSL 17:00 Ert. Eastbourne Borough P - P Gateshead 208
İBSL 17:00 Ert. Forest Green P - P Luton 209
İBSL 17:00 Ert. Hayes P - P Rushden 210
İBSL 17:00 Ert. Histon P - P Fleetwood 211
İBSL 17:00 Ert. Kettering P - P Bath City 212
İBSL 17:00 Ert. Mansfield P - P Barrow 213
İBSL 17:00 Ert. Southport P - P Grimsby Town 214
İBSL 17:00 Ert. Wrexham P - P Crawley Town 215
İBSL 17:00 Ert. York P - P Wimbledon 216
İK2 17:00 Alloa Athletic v Peterhead 222
İS2 17:00 Numancia v Real Betis 230
TSL 17:00 Ankaragücü v Sivasspor 231
YUN 17:15 Iraklis v Ergotelis 232
YUN 17:15 Panionios v Kerkyra 233
İSV 17:45 Basel v Young Boys 234
DAN 18:00 Odense v Aalborg 235
ROM 18:00 Gloria Bistrita v FC Timisoara 236
İSV 18:45 St Gallen v Neuchatel Xamax 237
ITA 19:00 Chievo v Roma 238
İS1 19:00 Levante v Atletico Madrid 239
İS2 19:00 Barcelona II v Valladolid 240
İS2 19:00 Cartagena v Albacete 241
İS2 19:00 Cordoba v Recreativo Huelva 242
İS2 19:00 Huesca v Alcorcon 243
İS2 19:00 Gimnastic Tarragona v Villarreal II 244
TSL 19:00 Kasımpaşa v Galatasaray 245
İNCL 19:20 Millwall v Scunthorpe 246
AVU 19:30 Salzburg v Austria Vienna 247
AVU 19:30 Sturm Graz v Lask Linz 248
AVU 19:30 FC Wacker Innsbruck v Kapfenberg 249
İNP 19:30 Ert. Blackpool P - P Manchester Utd. 250
AL1 19:30 Schalke 04 v Bayern Munich 251
YUN 19:30 Panathinaikos v Panserraikos 252
HOL 19:45 Ajax Amsterdam v Nec Nijmegen 253
FR1 20:00 Arles v Nancy 254
FR1 20:00 Lens v Auxerre 255
FR1 20:00 Lille v Lorient 256
FR1 20:00 Rennes v Monaco 257
FR1 20:00 Sochaux v Valenciennes 258
FR1 20:00 Toulouse v Caen 259
ROM 20:30 Dinamo Bükreş v Astra Ploiesti 260
HOL 20:45 Excelsior v Nac Breda 261
HOL 20:45 PSV Eindhoven v Heracles Almelo 262
BEL 21:00 Charleroi v Cercle Brugge 263
BEL 21:00 Eupen v AA Gent 264
BEL 21:00 Lierse v KV Mechelen 265
BEL 21:00 St Truiden v Kortrijk 266
İS1 21:00 Osasuna v Barcelona 267
POR 21:15 Vitoria Guimaraes v Pacos Ferreira 268
HOL 21:45 Twente v De Graafschap 269
ITA 21:45 Milan v Brescia 270
FR1 22:00 Montpellier v Lyon 271
İS1 23:00 Real Madrid v Valencia 272
ARJ 23:10 Estudiantes v Argentinos Juniors 273
POR 23:15 Uniao Leiria v Braga 274
ARJ 01:15 Colon v River Plate 275
bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.