BAHIS YAP!

31 Ocak 2010 Pazar

denizlispor - galatasaray maçının özeti

sivasspor - fenerbahçe maçının özeti

sivasspor - fenerbahçe maçı saat 15:00'te

lider fenerbahçe bugün saat 15:00'te deplasmanda sivasspor ile karşı karşıya geliyor. zorlu maç için tahminimiz 2,5 gol üstü.

iki takım arasında oynanan son maçı fenerbahçe kendi sahasında 3-0 kazanmıştı ancak bu maçta işler o kadar kolay olmayacak. ilk yarıya kötü sonuçlarla başlayan ancak sonrasında teknik direktör değişikliğiyle bir nebze de olsa toparlanan sivasspor bizce fenerbahçe karşısında en az 1 puan alacaktır.

maçları izlemek için üstteki kayan banner'a tıklayabilirsiniz.

diyarbakırspor - trabzonspor maçının özeti

30 Ocak 2010 Cumartesi

fenerbahçe - trabzon maçının özeti

fenerbahçe - trabzon maçı için nefesler tutuldu. iki takım arasında oynanan son maçı 3-2 trabzon kazanmıştı. geçen sezonun son maçında da 1-1 berabere biten maç sonrası fenerbahçe şampiyonluğu kaçırmıştı. fenerbahçe - trabzonspor maçı saat 19:00'da başlayacak ve lig tv'den canlı yayınlanacak. maçın radyo yayını aşağıdadır. fenerbahçe - trabzon maçına internetten hemen şimdi canlı bahis oynamak ve size özel bonuslardan faydalanmak için yayının altındaki/üstündeki bahis sitesi banner'larına tıklayın. ilk para yatırma işleminizde 100 liralık bonus hediye edilecektir.

fenerbahçe - trabzonspor maçı 2-0 bitti.

büyükşehir belediye - beşiktaş maçını izle

saat 15:00'te başlayacak büyükşehir belediye - beşiktaş maçı için iddaa tahminimiz 2,5 gol üstü. ikinci yarıya fırtına gibi başlayan beşiktaş günün favorisi ancak istanbul büyükşehir belediye de çıkış trendi yakalamış durumda. maçın canlı radyo yayını aşağıdadır. istanbul büyükşehir belediye - beşiktaş maçına internetten hemen şimdi canlı bahis oynamak ve size özel bonuslardan faydalanmak için yayının altındaki/üstündeki bahis sitesi banner'larına tıklayın. ilk para yatırma işleminizde 100 liralık bonus hediye edilecektir.

Bu Maçı Facebook'ta Paylaş

29 Ocak 2010 Cuma

antalya - beşiktaş maçının özeti

beşiktaş antalyaspor'u penaltıdan bulduğu golle 1-0 mağlup etti ancak oynadığı futbolla yine zevk vermedi. maçın özet görüntülerini onlinetribün'den izleyebilirsiniz.

bursaspor - galatasaray maçını izle

spor toto süper lig'de haftanın en önemli maçlarından biri bugün bursaspor ile galatasaray arasında oynanıyor. iki takım arasında oynanan son maçı bursa 2-0 kazanmıştı. galatasaray'da birçok eksik bulunurken bursaspor hemen hemen tam kadro olarak sahaya çıkacak. bursa - galatasaray maçının radyo yayını aşağıdadır. bu maça hemen şimdi internet üzerinden tek maç imkanıyla canlı bahis oynamak ve size özel bonuslardan faydalanmak için yayının altındaki/üstündeki bahis sitesi banner'larına tıklayın. ilk para yatırma işleminizde 100 liralık bonus hediye edilecektir.

Bu Maçı Facebook'ta Paylaş

etiketler: 29 ocak bursaspor - galatasaray maçı, canlı maç izle, justin tv izle.

antalyaspor - beşiktaş maçı saat 20:00'de

antalyaspor - beşiktaş maçı için sayılı saatler kaldı.

STAT: Atatürk
HAKEM: Özgüç Türkalp, Erdinç Sezertam, Muharrem Yılmaz
SAAT: 20.00
YAYIN: Lig TV

ANTALYASPOR: Ömer, , Erhan Güven, Yalçın, Orhan Ak, Şenol Can, Batak, Ertuğrul, Jedinak, Tita, Necati Ateş, Serge
TEKNİK DİREKTÖR: Mehmet Özdilek

BEŞİKTAŞ: Rüştü, Ekrem, İbrahim Toraman, Sivok, İbrahim Üzülmez, Ernst, Fink, Holosko, Tello, Nihat, Bobo
TEKNİK DİREKTÖR: Mustafa Denizli

beşiktaş'ın maçını bilgisayarınıza indirip izlemek için üstteki kayan banner'a, antalyaspor - beşiktaş maçına canlı bahis oynamak için soldaki uzun banner'a tıklayabilirsiniz.

25 Ocak 2010 Pazartesi

galatasaray - gaziantepspor maçının özeti

kar yağışı altında oynanan galatasaray - gaziantepspor maçı 1-0'lık galatasaray galibiyetiyle sonuçlandı. shabani nonda'nın penaltı vuruşundan yararlanamadığı maçta galatasaray maç boyunca kontrolü elinden bırakmadı. maçın özet görüntüleri aşağıdadır.

fenerbahçe - denizlispor maçının özeti

turkcell süper lig'de ikinci yarının ilk maçında fenerbahçe kadıköy'de denizlispor'u 3-1 mağlup etti. 78. dakikasına golsüz eşitlikle girilen maçta gol perdesini fenerbahçe araladı, denizlispor 2 dakika sonra 1-1'i yakaladı ancak fenerbahçe sahadan 3-1 galip ayrıldı. maçın özet görüntüleri aşağıdadır.

24 Ocak 2010 Pazar

galatasaray - gaziantepspor maçı saat 19:00'da

galatasaray - gaziantepspor maçı için geri sayım başladı.

turkcell süper lig'de ikinci yarının ilk haftasının son maçında galatasaray ile gaziantepspor karşı karşıya geliyor. ilk yarıdaki maçta galatasaray rakibini deplasmanda 3-2 mağlup etmişti. yeni transferler neill ve jo da oynadığı takdirde galatasaray adeta yıldızlar karmasına dönüşüp bu maçtan farklı galip ayrılacaktır.

galatasaray'ın maçını bilgisayarınızdan izlemek için üstteki kayan banner'a, galatasaray - gaziantepspor maçına canlı bahis oynamak için soldaki uzun banner'a tıklayabilirsiniz.

trabzonspor - sivasspor maçı saat 15:00'te

trabzonspor bugün kendi sahasında sivasspor'u konuk ediyor.

lig tv'den canlı yayınlanacak karşılaşma için iddaa'nın favorisi trabzonspor ancak biz bu maçtan sivasspor'un en az 1 puanla ayrılacağını düşünüyoruz. son 7 maçtır mağlubiyet yüzü görmeyen sivasspor'a direkt 2 de oynanabilir.

maçları izlemek için üstteki kayan banner'a tıklayabilirsiniz.

23 Ocak 2010 Cumartesi

galatasaray - sivas maçını izle

spor toto süper lig'de galatasaray bugün kendi sahasında sivas'ı konuk ediyor. ikinci yarıya iyi başlamak isteyen galatasaray türk telekom arena'daki ilk lig maçına galibiyet parolasıyla çıkacak. bizim tahminimiz beraberlik ya da 2,5 gol üstü. galatasaray - sivas maçının radyo yayını aşağıdadır. bu maça hemen şimdi internetten tek maç olarak canlı bahis oynamak ve size özel bonuslardan faydalanmak için yayının altındaki/üstündeki bahis sitesi banner'larına tıklayın. ilk para yatırma işleminizde 100 liralık bonus hediye edilecektir.

Bu Maçı Facebook'ta Paylaş

beşiktaş - büyükşehir belediyespor maçı saat 19:00'da

beşiktaş geçtiğimiz hafta ziraat kupası'nda 1-0 yenildiği istanbul büyükşehir belediyespor karşısında.

HAKEMLER: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Tarık Ongun
STAT: İnönü
SAAT: 19.00
YAYIN: Lig TV

BEŞİKTAŞ: Rüştü, Ekrem, İbrahim Toraman, Sivok, İbrahim Üzülmez, Holosko, Ernst, Tabata, Necip, Yusuf, Bobo
TEKNİK DİREKTÖR: Mustafa Denizli

İSTANBUL BŞB: Hasagiç, Cesario, Ekrem, Marcin Kus, Gökhan Süzen, Barbosa, Serhat, Efe, Abdülkadir, Tum, İskender
TEKNİK DİREKTÖR: Abdullah Avcı

beşiktaş'ın maçını bilgisayarınızdan izlemek için üstteki kayan banner'a, beşiktaş - istanbul büyükşehir belediyespor maçına internetten tek maç olanağıyla bahis yapmak için soldaki uzun banner'a tıklayabilirsiniz.

22 Ocak 2010 Cuma

antalya - fenerbahçe maçını izle

spor toto süper lig'de saat 19:00'da başlayacak antalya - fenerbahçe maçı için nefesler tutuldu. trabzonspor'un gündüz ankaragücü karşısında 2 puan kaybetmesinin ardından 3 puana kilitlenen fenerbahçe'de fazla sakat oyuncu yok. antalya - fenerbahçe maçı için bizim iddaa tahminimiz 2,5 gol üstü ve 01 çifte şans. maçın radyo yayını aşağıdadır. bu maça hemen şimdi internet üzerinden tek maç olarak canlı bahis oynamak için yayının altındaki/üstündeki bahis sitesi banner'larına tıklayın. ilk para yatırma işleminizde 100 liralık bonus hediye edilecektir.

Bu Maçı Facebook'ta Paylaş

fenerbahçe - denizlispor maçına geri sayım

fenerbahçe - denizlispor maçının başlama saati 20:00.

turkcell süper lig yaklaşık 1 aydan sonra bugün oynanacak fenerbahçe - denizlispor maçıyla kaldığı yerden devam ediyor. fenerbahçe bu maçı kaybederse liderlik yarışı iyice cadı kazanına dönecek ve haftasonunda oynanacak diğer maçlara göre 3 farklı takıma liderlik şansı doğacak. fenerbahçe - denizlispor maçı için iddaa tahminimiz 2,5 gol üstü olacaktır.

fenerbahçe'nin maçını izlemek için üstteki kayan banner'a, fenerbahçe - denizlispor maçına canlı bahis oynamak içinse soldaki betsson banner'ına tıklayabilirsiniz.

turkcell süper lig programı - 18. hafta

turkcell süper lig'de 2. devre bugün oynanacak fenerbahçe - denizlispor maçıyla start alıyor. maç keyfini her zamanki gibi onlinetribün'de yaşayabilirsiniz.
18. hafta fikstürü şöyle:

22 ocak 2010 cuma
20:00 fenerbahçe - denizlispor

23 ocak 2010 cumartesi
14:00 eskişehirspor - manisaspor
14:00 kasımpaşa - bursaspor
19:00 beşiktaş - istanbul büyükşehir belediye

24 ocak 2010 pazar
14:00 ankaragücü - diyarbakırspor
15:00 trabzonspor - sivasspor
19:00 galatasaray - gaziantepspor

iddaa maçları - 22/23/24 ocak 2010

FLK 13:30 Haka v Jyvaskyla JK 101
FLK 15:00 Honka v TPS Turku 102
AL2 19:00 1860 München v Hansa Rostock 103
AL2 19:00 Fortuna Düsseldorf v Union Berlin 104
AL2 19:00 FSV Frankfurt v Fürth 105
TSL 20:00 Fenerbahçe v Denizlispor 106
HOL2 21:00 Cambuur Leeuwarden v Veendam 107
HOL2 21:00 De Graafschap v Helmond Sport 108
HOL2 21:00 Den Bosch v Roosendaal 109
HOL2 21:00 Emmen v Dordrecht 110
HOL2 21:00 Excelsior v Haarlem 111
HOL2 21:00 Fortuna Sittard v EVV Eindhoven 112
HOL2 21:00 Top Oss v Volendam 113
HOL2 21:00 Telstar Ijmuiden v MVV Maastricht 114
HOL2 21:00 Zwolle v Omniworld 115
AL1 21:30 Freiburg v Stuttgart 116
HOL 21:45 PSV Eindhoven v Nec Nijmegen 117
ITB 21:45 Empoli v Torino 119
MEK 04:00 U.A.G. (Tecos) v Puebla 120
AL2 14:00 Kaiserslautern v Ahlen 129
AL2 14:00 St. Pauli v Alemannia Aachen 130
TSL 14:00 Eskişehirspor v Manisaspor 131
TSL 14:00 Kasımpaşa v Bursaspor 132
İKP 14:30 Motherwell v St. Mirren 134
FAK 14:45 Preston v Chelsea 135
FAK 14:45 Reading v Burnley 137
FRK 16:00 Grenoble v Montpellier 138
AL1 16:30 Bochum v Schalke 04 139
AL1 16:30 Hertha Berlin v Mönchengladbach 140
AL1 16:30 Mainz 05 v Hannover 96 141
AL1 16:30 Nürnberg v Frankfurt 142
AL1 16:30 Werder Bremen v Bayern Munich 143
ITB 16:30 Albinoleffe v Cittadella 144
ITB 16:30 Ascoli v Modena 145
ITB 16:30 Brescia v Crotone 146
ITB 16:30 Cesena v Gallipoli 147
ITB 16:30 Grosseto v Triestina 148
ITB 16:30 Mantova v Frosinone 149
ITB 16:30 Padova v Reggina 150
ITB 16:30 Salernitana v Ancona 151
ITB 16:30 Sassuolo v Vicenza 152
YUN 16:45 Asteras Tripolis v Panionios 153
YUN 16:45 Ergotelis v Levadiakos 154
İNP 17:00 Manchester Utd. v Hull City 155
FAK 17:00 Accrington Stanley v Fulham 157
FAK 17:00 Aston Villa v Brighton 159
FAK 17:00 Bolton v Sheffield United 161
FAK 17:00 Cardiff v Leicester City 163
FAK 17:00 Derby County v Doncaster 164
FAK 17:00 Everton v Birmingham 165
FAK 17:00 Notts County v Wigan 167
FAK 17:00 Portsmouth v Birmingham 169
FAK 17:00 Southampton v Ipswich Town 170
FAK 17:00 West Bromwich v Newcastle United 171
FAK 17:00 Wolverhampton v Crystal Palace 172
İNCL 17:00 Blackpool v Watford 173
İNCL 17:00 Middlesbrough v Swansea 174
İNCL 17:00 Plymouth v Barnsley 175
İNCL 17:00 Sheffield Wednesday v Peterborough 176
İN1 17:00 Bristol Rovers v Hartlepool 177
İN1 17:00 Carlisle v Stockport 178
İN1 17:00 Gillingham v Colchester 179
İN1 17:00 Milton Keynes Dons v Tranmere 180
İN1 17:00 Norwich City v Brentford 181
İN1 17:00 Oldham v Millwall 182
İN1 17:00 Southend v Wycombe 183
İN1 17:00 Yeovil v Exeter 184
İN2 17:00 Aldershot v Bournemouth 185
İN2 17:00 Bury v Hereford 186
İN2 17:00 Cheltenham v Rochdale 187
İN2 17:00 Crewe v Darlington 188
İN2 17:00 Lincoln v Bradford 189
İN2 17:00 Morecambe v Barnet 190
İN2 17:00 Northampton v Accrington Stanley 191
İN2 17:00 Port Vale v Macclesfield 192
İN2 17:00 Rotherham United v Grimsby Town 193
İN2 17:00 Shrewsbury v Dagenham & Rbridge 194
İN2 17:00 Torquay v Burton Albion 195
İBSL 17:00 Altrincham v Hayes 196
İBSL 17:00 Cambridge v York 197
İBSL 17:00 Crawley Town v Kidderminster 198
İBSL 17:00 Ebbsfleet United v Forest Green 199
İBSL 17:00 Gateshead v Luton 200
İBSL 17:00 Grays Athletic v Oxford 201
İBSL 17:00 Rushden v Barrow 202
İBSL 17:00 Salisbury v Histon 203
İBSL 17:00 Stevenage v Kettering 204
İBSL 17:00 Tamworth v Eastbourne Borough 205
İBSL 17:00 Wrexham v Wimbledon 206
İKP 17:00 Aberdeen v Kilmarnock 207
İKP 17:00 Hibernian v Hamilton 208
İKP 17:00 Rangers v Hearts 209
İK1 17:00 Airdrie Utd. v Inverness C.T. 211
İK1 17:00 Partick Thistle v Dunfermline Athletic 212
İK1 17:00 Queen of the South v Dundee 213
İK1 17:00 Raith Rovers v Greenock Morton 214
İK1 17:00 Ross County v Ayr United 215
İK2 17:00 Arbroath v Peterhead 216
İK2 17:00 Clyde v Brechin City 217
İK2 17:00 Dumbarton v Cowdenbeath 218
İK2 17:00 Stenhousemuir v Alloa Athletic 219
İK2 17:00 Stirling Albion v East Fife 220
İK3 17:00 Albion Rovers v Forfar Athletic 221
İK3 17:00 Elgin City v Berwick 222
İK3 17:00 Montrose v East Stirling 223
İK3 17:00 Queen`s Park v Annan Athletic 224
İK3 17:00 Stranraer v Livingston 225
İS2 17:00 Numancia v Cadiz 226
FRK 18:45 Bordeaux v Ajaccio 227
YUN 19:00 Larissa v Iraklis 229
ITA 19:00 Catania v Parma 230
İS1 19:00 Sevilla v Almeria 231
İS2 19:00 Albacete v Cartagena 233
İS2 19:00 Hercules v Real Union 234
İS2 19:00 Salamanca v Villarreal II 235
İS2 19:00 Gimnastic Tarragona v Las Palmas 236
TSL 19:00 Beşiktaş v Büyükşehir Bld. 237
FAK 19:15 Tottenham v Leeds United 239
AL1 19:30 Dortmund v Hamburger Sv 241
HOL 19:45 Heracles Almelo v Vitesse 242
FR2 20:00 Fc Tours v Istres 243
HOL 20:45 Heerenveen v Willem II 244
HOL 20:45 Roda v Utrecht 245
BEL 21:00 Cercle Brugge v Charleroi 246
BEL 21:00 Kortrijk v Germinal Beerschot 247
BEL 21:00 Lokeren v Roeselare 248
BEL 21:00 Westerlo v AA Gent 249
BEL 21:00 Zulte Waregem v St Truiden 250
BREPAU 21:00 Ponte Preta v Monte Azul 251
İS1 21:00 Valladolid v Barcelona 252
HOL 21:45 Waalwijk v Nac Breda 254
ITA 21:45 Juventus v Roma 255
İS1 23:00 Deportivo La Coruna v Athletic Bilbao 256
BREPAU 23:30 Bragantino v Portuguesa de Desportos 257
BREPAU 23:30 Sao Paulo v Rio Claro 258
MEK 01:00 Cruz Azul v UNAM. (Pumas) 259
MEK 01:00 Gallos Blancos(Queretaro) v Pachuca 260
MEK 03:00 Atlante v San Luis 261
MEK 03:00 Monarcas Morelia v Club America 262
MEK 03:00 Tigres v Guadalajara 263
MEK 04:45 Atlas v Monterrey 264
İS2 13:00 Levante v Real Betis 301
HOL 13:30 Ajax Amsterdam v Az Alkmaar 302
T2BY 13:30 Çorumspor v Güngören Bld. 304
T2BY 13:30 Etimesgut Şeker v İskenderun Demir Çelik 305
T2B1 13:30 Beykozspor 1908 v Gebzespor 306
T2B1 13:30 Bozüyükspor v Pendikspor 307
T2B2 13:30 Fethiyespor v Tepecik Bld. 308
T2B3 13:30 Ofspor v A.Sebatspor 309
T2B4 13:30 Malatyaspor v Adıyamanspor 310
TBA 13:30 Adanaspor v Mersin I.Y. 311
TBA 13:30 Boluspor v Çaykur Rizespor 312
TBA 13:30 Bucaspor v Dardanelspor 313
TBA 13:30 G.Antep Bld.Spor v Kartalspor 314
TBA 13:30 Giresunspor v Kardemir Karabük 315
TBA 13:30 Hacettepe v Kocaelispor 316
T3BY 13:30 Darıca Gençler Bir. v Bandırmaspor 317
T3BY 13:30 Kırıkhanspor v Anadolu Üsküdar 318
TÜ3-1 13:30 Gaziosmanpaşa v İnegölspor 319
TÜ3-2 13:30 Altınordu v İzmirspor 320
TÜ3-3 13:30 Maltepespor v İstanbul Kartal Bld. 321
TSL 14:00 Ankaragücü v Diyarbakırspor 322
TSL 14:00 Kayserispor v Gençlerbirliği 323
AL2 14:30 Arminia Bielefeld v TuS Koblenz 325
AL2 14:30 Karlsruher Sc v Paderborn 326
AL2 14:30 Oberhausen v Augsburg 327
YUN 14:30 Atromitos v Kavala 328
YUN 14:30 Panthrakikos v Xanthi 329
BREPAU 15:00 Santo Andre v Paulista 330
TSL 15:00 Trabzonspor v Sivasspor 331
İKP 15:15 Falkirk v Dundee United 333
FAK 15:30 Stoke City v Arsenal 334
HOL2 15:30 AGOVV Apeldorn v Go Ahead Eagles 336
HOL 15:30 Groningen v Twente 337
HOL 15:30 Sparta Rotterdam v Den Haag 338
HOL 15:30 VV Venlo v Feyenoord 339
FRK 16:00 St Etienne v Lorient 340
ITA 16:00 Bologna v Bari 341
ITA 16:00 Genoa v Atalanta 342
ITA 16:00 Lazio v Chievo 344
ITA 16:00 Livorno v Napoli 345
ITA 16:00 Palermo v Fiorentina 346
ITA 16:00 Siena v Cagliari 347
ITA 16:00 Udinese v Sampdoria 348
AL1 16:30 Wolfsburg v Köln 349
YUN 16:45 Aris Saloniki v Panathinaikos 351
İKP 17:30 St. Johnstone v Celtic 352
AFUK 18:00 Angola v Gana 354
FAK 18:00 Scunthorpe v Manchester City 355
İS1 18:00 Espanyol v Mallorca 357
İS1 18:00 Sporting Gijon v Racing Santander 358
İS1 18:00 Tenerife v Valencia 359
İS1 18:00 Villarreal v Zaragoza 361
İS1 18:00 Xerez v Osasuna 363
İS2 18:00 Córdoba v Castellon 364
İS2 18:00 Recreativo Huelva v Rayo Vallecano 365
İS2 18:00 Huesca v Celta Vigo 366
İS2 18:00 Real Murcia v Girona 367
İS2 18:00 Real Sociedad v Elche 368
AL1 18:30 Hoffenheim v Bayer Leverkusen 369
BEL 19:00 KV Mechelen v Standard Liège 370
YUN 19:00 AEK Atina v Pas Giannina 371
YUN 19:00 Olympiakos v Paok 373
TSL 19:00 Galatasaray v Gaziantepspor 375
MEK 20:00 Toluca v Jaguares 377
İS1 20:00 Getafe v Atletico Madrid 378
BREPAU 21:00 Oeste v Corinthians 379
BREPAU 21:00 Palmeiras v Ituano 380
BREPAU 21:00 Sao Caetano v Sertaozinho 381
BEL 21:30 Genk v Club Brugge 382
AFUK 21:30 Fildişi Sahilleri v Cezayir 383
FRK 21:45 Monaco v Lyon 384
ITA 21:45 Inter v Milan 385
MEK 22:00 Indios v Santos Laguna 386
İS1 22:00 Real Madrid v Malaga 387
PRL 22:15 Braga v Uniao Leiria 389
PRL 22:15 Leixoes v Academica 390
PRL 22:15 Nacional Madeira v Guimaraes 391
PRL 22:15 Rio Ave v Benfica 392
BREPAU 23:30 Mirassol FC v Gremio Barueri 393
BREPAU 23:30 Mogi Mirim v Santos 394
BREPAU 23:30 Rio Branco v Botafogo SP 395

21 Ocak 2010 Perşembe

beşiktaş - bucaspor maçını izle

spor toto süper lig'de yaklaşık bir aylık ara bugün sona eriyor ve saat 20:00'de beşiktaş ile bucaspor inönü stadı'nda karşı karşıya geliyor. beşiktaş - buca maçı için iddaa tahminimiz 3,5 gol üstü. gollü bir maç bizleri bekliyor. beşiktaş - bucaspor maçının radyo yayını aşağıdadır. bu maça internet üzerinden tek maç olarak canlı bahis oynamak için yayının altındaki/üstündeki bahis sitesi banner'larına tıklayın. ilk para yatırma işleminizde 100 liralık bonus hediye edilecektir.

16 Ocak 2010 Cumartesi

eskişehir - büyükşehir belediye maçını dinle

spor toto süper lig'de saat 15:30'da başlayacak eskişehir - istanbul büyükşehir belediye maçının radyo yayını aşağıdadır. bu maç için bizim iddaa tahminimiz 02 çifte şans ya da 2,5 gol üstü. eskişehir - istanbul büyükşehir belediye maçına internetten tek maç imkanıyla canlı bahis oynamak için yayının altındaki betsson bahis sitesi banner'ına tıklayabilirsiniz.

canlı maç yayınları

sitemizden bugün canlı yayınlanacak maçların listesi aşağıdadır. izlemek istediğiniz maçın üzerine tıklayın ve justin tv, freedocast, vshare gibi alternatif yayınlardan birini seçin. maç yayını başladıktan sonra bu sayfayı kapatmayın. maçlara internetten tek maç imkanıyla canlı bahis oynamak için aşağıdaki betsson bahis sitesi banner'ına tıklayabilirsiniz.

16 ocak 2010 maç listesi

16 ocak 2010 pazar gününün iddaa programı aşağıdaki gibi. bugün italya ligi'nde ve ziraat türkiye kupası'nda önemli maçlar oynanacak. aşağıdaki maçlara ve çok daha fazlasına internet üzerinden tek maç imkanıyla canlı bahis oynamak için sitemizdeki betsson ya da superbahis banner'larına tıklayın.

ITA
13:30 Cagliari v Palermo 302

TÜK
13:30 Beypazarı Şekerspor v Denizlispor 303

TÜK
13:30 Gençlerbirliği v Yeni Malatyaspor 304

S2-B
13:30 Bozüyükspor v Gebzespor 305

S2-B
13:30 Sarıyer v Körfez Spor 306

S2-K
13:30 1461 Trabzonspor v Dardanelspor 307

S2-K
13:30 Balıkesirspor v Ofspor 308

S2-K
13:30 Elazığspor v Türk Telekom 309

S2-K
13:30 Fethiyespor v Pursaklarspor 310

S2-K
13:30 Kocaelispor v Ş.Urfaspor 311

S2-K
13:30 Pendikspor v Eyüpspor 312

S2-K
13:30 Tokatspor v Tarsus İdm.Y. 313

İNP
14:00 Birmingham v Aston Villa 314

İNP
14:00 Sunderland v Newcastle United 315

AL2
14:30 Augsburg v Ingolstadt 316

AL2
14:30 Arminia Bielefeld v FSV Frankfurt 317

AL2
14:30 Duisburg v Osnabrück 318

YUN
15:00 Larissa v Iraklis 319

HOL2
15:30 Sparta Rotterdam v Go Ahead Eagles 320

HAZ
16:00 [Türkiye] Kayserispor v Genk [Belçika] T 321

ITA
16:00 Brescia v Parma 322

ITA
16:00 Catania v Chievo 323

ITA
16:00 Cesena v Roma 324

ITA
16:00 Genoa v Udinese 325

ITA
16:00 Juventus v Bari 326

ITA
16:00 Lazio v Sampdoria 327

İNP
16:05 Liverpool v Everton 328

AL1
16:30 Eintracht Frankfurt v Hannover 96 329

YUN
17:15 Aris Saloniki v Panionios 330

YUN
17:15 Asteras Tripolis v AEK Atina 331

POR
18:00 Uniao Leiria v Beira Mar 332

POR
18:00 Nacional Madeira v Rio Ave 333

POR
18:00 Vitoria Setubal v Maritimo 334

İS1
18:00 Valencia v Deportivo La Coruna 335

İS2
18:00 Recreativo Huelva v Villarreal II 336

İS2
18:00 Ponferradina v Tenerife 337

İNP
18:10 Tottenham v Manchester United 338

ASK
18:15 [Çin Halk Cumhuriyeti] Çin v Özbekistan [Özbekistan] T 339

ASK
18:15 [Katar] Katar v Kuveyt [Kuveyt] 340

AL1
18:30 Kaiserslautern v Köln 341

YUN
19:30 Panathinaikos v Kavala 342

YUN
19:30 Xanthi v Ergotelis 343

HAZ
20:00 [Türkiye] Fenerbahçe v Samsunspor [Türkiye] T 344

MEK
20:00 Monarcas Morelia v Guadalajara 345

MEK
20:00 UNAM (Pumas) v Santos Laguna 346

POR
20:00 FC Porto v Naval 347

İS1
20:00 Almeria v Real Madrid 348

TÜK
20:00 G.Antep Bld.Spor v Konya Şekerspor 349

TÜK
20:00 Trabzonspor v Manisaspor 350

BREPAU
21:00 Americana v Bragantino 351

BREPAU
21:00 Corinthians v Portuguesa de Desportos 352

BREPAU
21:00 Mogi Mirim v Sao Paulo 353

ITA
21:45 Lecce v AC Milan 354

FR1
22:00 Marsilya v Bordeaux 355

İS1
22:00 Barcelona v Malaga 356

POR
22:15 Academica v Benfica 357

BREPAU
23:30 Mirassol FC v Ponte Preta 358

BREPAU
23:30 Noroeste v Santo Andre 359

BREPAU
23:30 Paulista v Ituano 360

13 Ocak 2010 Çarşamba

iddaa bülteni - 13/14 ocak 2010

13 ve 14 ocak 2010 için iddaa bültenleri aşağıdaki gibidir. istediğiniz maça canlı bahis oynamak için sağ üstteki betsson banner'ına tıklayabilir ve bahis sitesi betsson'a üye olabilirsiniz.

TÜK 13:30 Altay v Eskişehirspor 531
TÜK 13:30 Denizli Bld. v Orduspor 532
TÜK 13:30 Giresunspor v Denizlispor 533
YUK 17:00 Aris Saloniki v Asteras Tripolis 534
YUK 17:00 Levadiakos v Kavala 535
TÜK 17:30 Bursaspor v Tarsus İdm.Y. 536
AFUK 18:00 Kamerun v Gabon T 537
FKU 18:00 Guingamp v Paris S.G. 538
İTK 19:30 Genoa v Catania 539
PRL 19:30 Rio Ave v Nacional Madeira 541
FKU 19:45 Lyon v Metz 542
FKU 20:00 Lens v Lorient 544
FKU 20:00 Lille v Rennes 545
FKU 20:00 Toulouse v Nancy 547
AFUK 20:30 Zambiya v Tunus T 548
TÜK 20:30 Fenerbahçe v Tokatspor 549
FR1 21:00 Boulogne v Sochaux 550
FR1 21:00 Monaco v Montpellier 551
PRL 21:00 Academica v Porto 552
İSPK 21:00 Deportivo La Coruna (2) v (1) Valencia 553
İSPK 21:00 Osasuna (1) v (2) Hercules 554
İSPK 21:00 Racing Santander (3) v (2) Alcorcon 556
BEK 21:30 Zulte Waregem v Cercle Brugge 558
FAK 21:45 Liverpool (1) v (1) Reading 559
FAK 21:45 Newcastle United (0) v (0) Plymouth 561
FKU 21:45 St Etienne v Marseille 563
İTK 21:45 Juventus v Napoli 564
İKP 21:45 Hamilton v Dundee United 565
İKK 21:45 Ayr United v Brechin City 566
PRL 22:15 Guimaraes v Benfica 567
İSPK 23:00 Getafe (1) v (2) Malaga 568
İSPK 23:00 Sevilla (2) v (1) Barcelona 570
PRL 23:15 Uniao Leiria v Sporting Lisbon 572
MEX 04:00 Puebla v U.A.G. (Tecos) T 573
MEX 06:30 Club America v Monterrey T 574
İTK 17:00 Fiorentina v Chievo 581
AFUK 18:00 Mali v Cezayir T 583
AFUK 20:30 Angola v Malavi 584
TÜK 20:30 Ankaragücü v Trabzonspor 585
HOL2 21:00 Top Oss v Go Ahead Eagles 586
İSPK 21:00 Mallorca (1) v (2) Rayo Vallecano 587
FR2 21:30 Brest v Le Havre 589
İNC 22:00 Blackburn v Aston Villa 590
İTK 22:00 Lazio v Palermo 591
İSPK 23:00 Atletico Madrid (0) v (3) Recreativo Huelva 592

7 Ocak 2010 Perşembe

iddaa bülteni - 8/9/10 ocak 2009

8, 9 ve 10 ocak 2009 için iddaa bültenleri açıklandı. cuma günü fazla maç yok ancak haftasonu olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelenen maçları saymasak bile yoğun bir program var. istediğiniz maça iddaa'dan daha yüksek oranlarla canlı bahis oynamak için buraya tıklayabilirsiniz.


İNCL 21:45 West Bromwich v Nottingham Forest 101
POR 22:15 Braga v Nacional Madeira 102
TÜK 13:30 Büyükşehir Bld. v Konya Şekerspor 111
TÜK 13:30 Kasımpaşa v Manisaspor 112
İNP 14:45 Hull City v Chelsea 113
FRK 16:00 Ajaccio v Cannes 115
ITB 16:30 Albinoleffe v Reggina 116
ITB 16:30 Ascoli v Crotone 117
ITB 16:30 Brescia v Padova 118
ITB 16:30 Cesena v Piacenza 119
ITB 16:30 Cittadella v Torino 120
ITB 16:30 Mantova v Ancona 121
ITB 16:30 Sassuolo v Lecce 122
ITB 16:30 Triestina v Frosinone 123
ITB 16:30 Vicenza v Salernitana 124
YUN 16:45 Ergotelis v Panionios 125
YUN 16:45 Xanthi v Panathinaikos 126
İNP 17:00 Arsenal v Everton 127
İNP 17:00 Burnley v Stoke City 129
İNP 17:00 Fulham v Portsmouth 130
İNP 17:00 Sunderland v Bolton 131
İNP 17:00 Wigan v Aston Villa 132
İNCL 17:00 Cardiff v Blackpool 133
İNCL 17:00 Coventry v Barnsley 134
İNCL 17:00 Crystal Palace v Bristol City 135
İNCL 17:00 Derby County v Scunthorpe 136
İNCL 17:00 Middlesbrough v Swansea 137
İNCL 17:00 Queens P.R. v Plymouth 139
İNCL 17:00 Ert. Reading P - P Newcastle United 140
İNCL 17:00 Ert. Watford P - P Sheffield United 141
İN1 17:00 Leeds United v Wycombe 145
İN1 17:00 Norwich City v Exeter 147
İN1 17:00 Southend v Walsall 148
İN2 17:00 Ert. Bury P - P Darlington 151
İN2 17:00 Ert. Lincoln P - P Accrington Stanley 153
İN2 17:00 Morecambe v Burton Albion 154
İN2 17:00 Northampton v Chesterfield 155
İN2 17:00 Notts County v Macclesfield 156
İBSL 17:00 Ebbsfleet United v Kettering 161
İBSL 17:00 Grays Athletic v Hayes 162
İBSL 17:00 Mansfield v Luton 163
İKK 17:00 Aberdeen v Hearts 164
İKK 17:00 Dunfermline Athletic v Stenhousemuir 166
İKK 17:00 Livingston v Dundee 168
İKK 17:00 Partick Thistle v Dundee United 169
İKK 17:00 St. Mirren v Alloa Athletic 170
İK2 17:00 Peterhead v Clyde 171
İS2 17:00 Numancia v Real Betis 173
TÜK 17:30 Denizlispor v Sivasspor 174
YUN 19:00 Levadiakos v Paok 175
ITA 19:00 Roma v Chievo 176
POR 19:00 Maritimo v Guimaraes 178
İS1 19:00 Valladolid v Atletico Madrid 179
İS2 19:00 Recreativo Huelva v Albacete 180
İS2 19:00 Real Murcia v Elche 181
İS2 19:00 Real Sociedad v Cadiz 182
İS2 19:00 Gimnastic Tarragona v Celta Vigo 183
İNP 19:30 Birmingham v Manchester Utd. 184
FRK 20:00 Monaco v Fc Tours 186
FRK 20:00 Vannes v Troyes 187
TÜK 20:30 Trabzonspor v Denizli Bld. 188
İS1 21:00 Sevilla v Racing Santander 189
POR 21:15 Sporting Lisbon v Leixoes 191
FRK 21:45 Grenoble v Montpellier 192
FRK 21:45 Le Mans v Valenciennes 193
FRK 21:45 Rennes v Caen 194
FRK 21:45 St Etienne v Lorient 195
FRK 21:45 Strasbourg v Lyon 196
ITA 21:45 Inter v Siena 197
İS1 23:00 Villarreal v Almeria 199
POR 23:15 Rio Ave v Benfica 201
MEKI 03:30 Santos Laguna v Atlante 203
MEKI 06:00 Club America v U.A.G. (Tecos) 204
İS2 13:00 Hercules v Cartagena 211
TÜK 13:30 Orduspor v Galatasaray 212
TÜK 13:30 Tarsus İdm.Y. v Giresunspor 213
TÜK 13:30 Tokatspor v Antalyaspor 214
İKK 14:15 Hamilton v Rangers 215
YUN 14:30 Asteras Tripolis v Kavala 216
YUN 14:30 Olympiakos v Larissa 217
YUN 14:30 Panthrakikos v Pas Giannina 218
İNP 15:30 West Ham v Wolverhampton 219
ITA 16:00 Bologna v Cagliari 220
ITA 16:00 Fiorentina v Bari 221
ITA 16:00 Genoa v Catania 223
ITA 16:00 Livorno v Parma 224
ITA 16:00 Napoli v Sampdoria 225
ITA 16:00 Palermo v Atalanta 226
ITA 16:00 Udinese v Lazio 228
YUN 16:45 Aris Saloniki v Iraklis 229
İNCL 17:00 Leicester City v Ipswich Town 230
POR 17:00 Olhanense v Pacos Ferreira 231
İNP 18:00 Liverpool v Tottenham 232
İS1 18:00 Espanyol v Zaragoza 234
İS1 18:00 Deportivo La Coruna v Osasuna 235
İS1 18:00 Malaga v Athletic Bilbao 236
İS1 18:00 Sporting Gijon v Getafe 237
İS1 18:00 Xerez v Valencia 238
İS2 18:00 Córdoba v Rayo Vallecano 240
İS2 18:00 Girona v Las Palmas 241
İS2 18:00 Huesca v Villarreal II 242
İS2 18:00 Levante v Real Union 243
İS2 18:00 Salamanca v Castellon 244
YUN 19:00 AEK Atina v Atromitos 245
POR 20:00 Academica v Naval 246
İS1 20:00 Real Madrid v Mallorca 247
TÜK 20:30 Eskişehirspor v Fenerbahçe 249
AFUK 21:00 Angola v Mali 250
ITA 21:45 Juventus v Milan 251
İS1 22:00 Tenerife v Barcelona 252
POR 22:15 Porto v Uniao Leiria 254
MEKI 01:00 Tigres v Jaguares 255
MEKI 03:30 Monterrey v Puebla 256

1 Ocak 2010 Cuma

iddaa bülteni - 2/3 ocak 2009

istediğiniz maça iddaa'dan daha yüksek oranlarla canlı bahis oynamak istiyorsanız sağdaki banner'a tıklayın.

FAK 14:30 Bristol City v Cardiff 201
FAK 17:00 Accrington Stanley v Gillingham 202
FAK 17:00 Aston Villa v Blackburn 203
FAK 17:00 Blackpool v Ipswich Town 205
FAK 17:00 Bolton v Lincoln 206
FAK 17:00 Brentford v Doncaster 208
FAK 17:00 Everton v Carlisle 209
FAK 17:00 Fulham v Swindon 211
FAK 17:00 Huddersfield v West Bromwich 213
FAK 17:00 Leicester City v Swansea 214
FAK 17:00 Middlesbrough v Manchester City 215
FAK 17:00 Millwall v Derby County 217
FAK 17:00 Milton Keynes Dons v Burnley 218
FAK 17:00 Nottingham Forest v Birmingham 219
FAK 17:00 Plymouth v Newcastle United 220
FAK 17:00 Portsmouth v Coventry 222
FAK 17:00 Preston v Colchester 224
FAK 17:00 Scunthorpe v Barnsley 225
FAK 17:00 Sheffield Wednesday v Crystal Palace 226
FAK 17:00 Southampton v Luton 227
FAK 17:00 Stoke City v York 228
FAK 17:00 Sunderland v Barrow 230
FAK 17:00 Torquay v Brighton 232
FAK 17:00 Tottenham v Peterborough 233
FAK 17:00 Wigan v Hull City 235
İN1 17:00 Hartlepool v Oldham 237
İN1 17:00 Leyton Orient v Yeovil 238
İN1 17:00 Walsall v Charlton 239
İN1 17:00 Wycombe v Norwich City 240
İN2 17:00 Bournemouth v Northampton 241
İN2 17:00 Bradford v Cheltenham 242
İN2 17:00 Chesterfield v Shrewsbury 243
İN2 17:00 Darlington v Port Vale 244
İN2 17:00 Grimsby Town v Bury 245
İN2 17:00 Hereford v Crewe 246
İN2 17:00 Macclesfield v Morecambe 247
İN2 17:00 Rochdale v Rotherham United 248
İKP 17:00 Dundee United v Aberdeen 249
İKP 17:00 Falkirk v St. Johnstone 250
İKP 17:00 Motherwell v Hamilton 251
İKP 17:00 St. Mirren v Kilmarnock 252
İK1 17:00 Dunfermline Athletic v Raith Rovers 253
İK1 17:00 Inverness C.T. v Ross County 254
İK1 17:00 Ert. Queen of the South P - P Ayr United 255
İK2 17:00 Ert. Alloa Athletic P - P Stirling Albion 256
İK2 17:00 Ert. Arbroath P - P Brechin City 257
İK2 17:00 Ert. Cowdenbeath P - P Clyde 258
İK2 17:00 Ert. Dumbarton P - P Stenhousemuir 259
İK2 17:00 Ert. Peterhead P - P East Fife 260
İK3 17:00 Berwick v Livingston 261
İK3 17:00 Ert. East Stirling P - P Elgin City 262
İK3 17:00 Montrose v Forfar Athletic 263
İK3 17:00 Queen`s Park v Albion Rovers 264
İK3 17:00 Ert. Stranraer P - P Annan Athletic 265
İS2 17:00 Castellon v Numancia 266
İS1 19:00 Valencia v Espanyol 267
İS2 19:00 Albacete v Hercules 269
İS2 19:00 Real Betis v Huesca 270
İS2 19:00 Cartagena v Córdoba 271
İS2 19:00 Recreativo Huelva v Girona 272
İS2 19:00 Real Union v Salamanca 273
FAK 19:15 Reading v Liverpool 274
İS1 21:00 Barcelona v Villarreal 276
İS1 23:00 Atletico Madrid v Sevilla 278
İS2 13:00 Rayo Vallecano v Levante 301
İKP 14:30 Celtic v Rangers 302
FAK 15:00 Manchester Utd. v Leeds United 303
FAK 17:00 Chelsea v Watford 305
FAK 17:00 Notts County v Forest Green 307
FAK 17:00 Sheffield United v Queens P.R. 308
İKP 17:00 Hibernian v Hearts 309
İK1 17:00 Dundee v Airdrie Utd. 310
PRL 18:00 Guimaraes v Rio Ave 311
İS1 18:00 Almeria v Xerez 312
İS1 18:00 Getafe v Valladolid 314
İS1 18:00 Racing Santander v Tenerife 316
İS1 18:00 Sporting Gijon v Malaga 317
İS1 18:00 Zaragoza v Deportivo La Coruna 318
İS2 18:00 Cadiz v Gimnastic Tarragona 319
İS2 18:00 Celta Vigo v Real Murcia 320
İS2 18:00 Elche v Las Palmas 321
İS2 18:00 Villarreal II v Real Sociedad 322
FAK 18:15 West Ham v Arsenal 323
İS1 20:00 Mallorca v Athletic Bilbao 325
FAK 20:15 Tranmere v Wolverhampton 326
PRL 20:15 Benfica v Nacional Madeira 327
İS1 22:00 Osasuna v Real Madrid 329
MEKI 22:00 Puebla v Tigres T 331
PRL 22:15 Sporting Lisbon v Braga 332
MEKI 00:30 Monterrey v Jaguares T 333
bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.