BAHIS YAP!

5 Nisan 2009 Pazar

iddaa bülteni - 5 nisan 2009

5 nisan 2009 iddaa programında yer alan maçlar aşağıdaki gibidir. bu maçlara internetten tek maç imkanıyla ve yüksek oranlarla bahis yapmak için soldaki uzun banner'a tıklamanız yeterli.

günün maçları şöyle:

JAP 07:00 Yamagata v Ichihara 272
JAP 10:00 Kobe v Shimizu 301
RUS 10:45 Tom v Zenit St. Petersburg 302
İNCL 13:00 Cardiff v Swansea 303
RUS 13:00 Lokomotiv Moscow v Krylya Sovetov 304
HOL 13:30 Roda v Ajax Amsterdam 305
TSL 13:30 Ankaragücü v Kocaelispor 306
TSL 13:30 Antalyaspor v Gençlerbirliği 307
ITA 14:00 Atalanta v Fiorentina 308
TBA 14:00 Kartalspor v Manisaspor 309
TBA 14:30 Adanaspor v Boluspor 310
TBA 14:30 Erciyesspor v Orduspor 311
TBA 14:30 Giresunspor v Güngören Bld. 312
TBA 14:30 Sakaryaspor v Çaykur Rizespor 313
TBA 14:30 Samsunspor v Altay 314
T2BY 14:30 Çorumspor v Körfez Bld. 315
T2BY 14:30 Eyüp v Bucaspor 316
T2BY 14:30 Tarsus İdm.Y. v Beykozspor 1908 317
T2BY 14:30 Tokatspor v Mersin I.Y. 318
T2BY 14:30 Belediye Vanspor v Diyarbakır B.Ş.Diskispor 319
T2B1 14:30 Buğsaş Spor v Pendikspor 320
T2B1 14:30 Darıca Gençler Bir. v Gaziosmanpaşa 321
T2B1 14:30 Sarıyer v Gebzespor 322
T2B2 14:30 Altınordu v Marmaris B.Gençlik 323
T2B2 14:30 Fethiyespor v Akhisar Bld.Genç. 324
T2B3 14:30 Kırşehirspor v Konya Şekerspor 325
T2B3 14:30 Maltepespor v Türk Telekom 326
T2B3 14:30 Zeytinburnuspor v Etimesgut Şeker 327
T2B4 14:30 Çankırı Bld. v Karadeniz Trabzonspor 328
T2B4 14:30 Pazarspor v Erzurumspor 329
T2B5 14:30 İskenderun Demir Çelik v Ş.Urfaspor 330
T2B5 14:30 Mardinspor v Gaskispor 331
T2B5 14:30 Ş.Urfa Bld. v Adıyamanspor 332
DAN 15:00 AGF Aarhus v Aalborg 333
AL2 15:00 1860 München v Osnabrück 334
AL2 15:00 Alemannia Aachen v Fürth 335
AL2 15:00 Hansa Rostock v FSV Frankfurt 336
AL2 15:00 Kaiserslautern v Oberhausen 337
AL2 15:00 Wehen v St. Pauli 338
INTK 15:15 Luton v Scunthorpe T 339
TSL 15:15 Trabzonspor v Büyükşehir Bld. 340
HOL 15:30 Vitesse v De Graafschap 341
HOL 15:30 Volendam v Feyenoord 342
HOL 15:30 Willem II v Nac Breda 343
RUS 15:30 Amkar Perm v CSKA Moscow 344
İSÇ 15:30 Orgryte v GAIS 345
ITA 16:00 Cagliari v Catania 346
ITA 16:00 Juventus v Chievo 347
ITA 16:00 Palermo v Torino 348
ITA 16:00 Reggina v Genoa 349
ITA 16:00 Roma v Bologna 350
ITA 16:00 Sampdoria v Napoli 351
ITA 16:00 Siena v Lazio 352
İKP 16:00 Falkirk v Rangers 353
İSÇ 16:00 AIK Stockholm v Halmstad 354
İSÇ 16:00 Trelleborg v Brommapojkarna 355
AVU 16:30 Rapid Vienna v SK Austria Karnten 356
DAN 17:00 Vejle v SonderjyskE 357
İNP 17:00 Everton v Wigan 358
İN1 17:00 Tranmere v Bristol Rovers 359
İSV 17:00 Bellinzona v Basel 360
İSV 17:00 Neuchatel Xamax v Young Boys 361
İSV 17:00 Zurich v Aarau 362
DAN 17:05 Midtjylland v Horsens 363
İNP 18:00 Manchester Utd. v Aston Villa 364
FR1 18:00 Paris S.G. v Nice 365
FR1 18:00 Sochaux v Rennes 366
FR2 18:00 Metz v Brest 367
FR2 18:00 Strasbourg v Ajaccio 368
AL1 18:00 Köln v Bayer Leverkusen 369
AL1 18:00 Karlsruher Sc v Mönchengladbach 370
AL1 18:00 Werder Bremen v Hannover 96 371
POR 18:00 Maritimo v Trofense 372
POR 18:00 Vitoria Setubal v Braga 373
RUS 18:00 Spartak Moscow v Spartak Nalchik 374
İS1 18:00 Atletico Madrid v Osasuna 375
İS1 18:00 Espanyol v Deportivo La Coruna 376
DAN 18:30 Brondby v Esbjerg 377
POR 18:30 Naval v Pacos Ferreira 378
BEL 19:00 Standard Liège v Germinal Beerschot 379
YUN 19:00 Aris Saloniki v Ofi 380
YUN 19:00 Asteras Tripolis v Paok 381
YUN 19:00 Ergotelis v Panserraikos 382
YUN 19:00 Larissa v Panionios 383
YUN 19:00 Levadiakos v Olympiakos 384
YUN 19:00 Panathinaikos v Xanthi 385
YUN 19:00 Panthrakikos v AEK Athens 386
YUN 19:00 Thrasivoulos v Iraklis 387
NOR 19:00 Aalesund v Lillestrom 388
NOR 19:00 Bodo/Glimt v Lyn 389
NOR 19:00 Sandefjord v Fredrikstad 390
NOR 19:00 Stabaek v Odd Grenland 391
NOR 19:00 Stromsgodset v Molde 392
NOR2 19:00 Alta v Stavanger IF 393
NOR2 19:00 Bryne v Sparta Sarpsborg 394
NOR2 19:00 Kongsvinger v Ham Kam 395
NOR2 19:00 Moss v Lov Ham 396
NOR2 19:00 Notodden v Skeid Oslo 397
NOR2 19:00 Nybergsund v Mjondalen 398
NOR2 19:00 Tromsdalen v Haugesund 399
TSL 19:00 Fenerbahçe v Eskişehirspor 400
ITA 20:00 Udinese v Inter 401
MEK 20:00 Indios v Atlante 402
MEK 20:00 Puebla v Club America 403
MEK 20:00 Toluca v Monarcas Morelia 404
POR 20:00 Leixoes v Sporting Lisbon 405
İS1 20:00 Valencia v Getafe 406
ARJ 21:00 Gimnasia La Plata v Estudiantes 407
NOR 21:00 Rosenborg v Brann 408
BEL 21:30 Lokeren v Anderlecht 409
FR1 22:00 St Etienne v Marseille 410
ITA 22:00 Milan v Lecce 411
ABD 22:00 Chicago Fire v RB New York 412
ABD 22:00 Kansas City Wizards v San Jose E´quakes 413
İS1 22:00 Sporting Gijon v Racing Santander 414
POR 22:15 Amadora v Benfica 415
ARJ 23:10 Boca Juniors v Godoy Cruz 416
MEK 00:00 Santos Laguna v Pachuca 417
ARJ 01:30 Lanús v Independiente 418
ARJ 01:30 San Martin Tucuman v Rosario Central 419
ABD 03:00 Chivas USA v Columbus Crew 420

Hiç yorum yok:

bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.