BAHIS YAP!

17 Nisan 2009 Cuma

günün maçları - 18 nisan 2009

günün iddaa bülteni aşağıda listelenmiştir. bu futbol maçlarına bahis sitesi betsson'dan tek maç imkanıyla canlı bahis yapmak ve size özel bonuslardan yararlanmak için soldaki uzun banner'a tıklayın.

JAP 07:00 Kashiwa v Nagoya
JAP 08:00 Niigata v Hiroshima
JAP 09:00 Kashima v Yokohama FM
JAP 10:00 Kawasaki v Omiya
RUS 11:30 Tom v Spartak Nalchik
JAP 13:00 FC Tokyo v Ichihara
JAP 13:00 Urawa v Kyoto Purple Sanga
RUS 14:00 Saturn v FC Moscow
TBA 14:00 Adanaspor v Malatyaspor
TBA 14:00 Gaziantep Belediyespor v Altay
İKP 14:30 Motherwell v St. Mirren
İN2 14:45 Rochdale v Darlington
FİN 16:00 Hjk v KuPS Kuopio
FİN 16:00 TPS Turku v Haka
AU2 16:15 St. Polten v Salzburg
TSL 16:15 Konyaspor v Sivasspor
AL1 16:30 Arminia Bielefeld v Bayern Münih
AL1 16:30 Bochum v Dortmund
AL1 16:30 Köln v Stuttgart
AL1 16:30 Frankfurt v Mönchengladbach
AL1 16:30 Karlsruher Sc v Hoffenheim
AL1 16:30 Wolfsburg v Bayer Leverkusen
İR1 16:30 Waterford United v Monaghan Utd.
RUS 16:30 Spartak Moscow v Terek
İNP 17:00 Aston Villa v West Ham
İNP 17:00 Middlesbrough v Fulham
İNP 17:00 Portsmouth v Bolton
İNP 17:00 Stoke City v Blackburn
İNP 17:00 Sunderland v Hull City
İNCL 17:00 Charlton v Blackpool
İNCL 17:00 Crystal Palace v Derby County
İNCL 17:00 Nottingham Forest v Coventry
İNCL 17:00 Plymouth v Doncaster
İNCL 17:00 Preston v Cardiff
İNCL 17:00 Reading v Barnsley
İNCL 17:00 Sheffield Wednesday v Southampton
İNCL 17:00 Swansea v Bristol City
İNCL 17:00 Watford v Birmingham
İNCL 17:00 Wolverhampton v Queens P.R.
İN1 17:00 Brighton v Oldham
İN1 17:00 Bristol Rovers v Millwall
İN1 17:00 Carlisle v Swindon
İN1 17:00 Crewe v Cheltenham
İN1 17:00 Hereford v Colchester
İN1 17:00 Leeds United v Tranmere
İN1 17:00 Leyton Orient v Northampton
İN1 17:00 Peterborough v Stockport
İN1 17:00 Scunthorpe v Milton Keynes Dons
İN1 17:00 Southend v Leicester City
İN1 17:00 Walsall v Huddersfield
İN1 17:00 Yeovil v Hartlepool
İN2 17:00 Barnet v Luton
İN2 17:00 Brentford v Accrington Stanley
İN2 17:00 Bury v Macclesfield
İN2 17:00 Chester City v Bournemouth
İN2 17:00 Chesterfield v Gillingham
İN2 17:00 Dagenham & Rbridge v Bradford
İN2 17:00 Grimsby Town v Port Vale
İN2 17:00 Lincoln v Exeter
İN2 17:00 Morecambe v Notts County
İN2 17:00 Rotherham United v Shrewsbury
İN2 17:00 Wycombe v Aldershot
ITB 17:00 Avellino v Piacenza
ITB 17:00 Bari v Rimini
ITB 17:00 Cittadella v Pisa
ITB 17:00 Empoli v Treviso
ITB 17:00 Livorno v Parma
ITB 17:00 Mantova v Ancona
ITB 17:00 Modena v Sassuolo
ITB 17:00 Salernitana v Albinoleffe
ITB 17:00 Vicenza v Brescia
NOR 17:00 Tromso v Lillestrom
İKP 17:00 Celtic v Aberdeen
İKP 17:00 Dundee United v Kilmarnock
İKP 17:00 Falkirk v Hearts
İKP 17:00 Inverness C.T. v Hamilton
İK1 17:00 Clyde v Airdrie Utd.
İK1 17:00 Livingston v Dundee
İK1 17:00 Greenock Morton v Partick Thistle
İK1 17:00 Ross County v Dunfermline Athletic
İSÇ2 17:00 Jönköpings Södra v Qviding
İSÇ2 17:00 Vasby United v Atvidaberg
DAN 18:00 Brondby v SonderjyskE
İSV 18:45 Bellinzona v Aarau
İSV 18:45 FC Vaduz v Luzern
İSV 18:45 Zurich v Sion
AVU 19:00 Altach v Rapid Vienna
AVU 19:00 Austria Vienna v Kapfenberg
AVU 19:00 Salzburg v Mattersburg
ITA 19:00 Genoa v Lazio
RUS 19:00 Rostov v Krylya Sovetov
FAK 19:15 Arsenal v Chelsea
HOL 19:45 Nec Nijmegen v Roda
FR1 20:00 Caen v Nancy
FR1 20:00 Grenoble v Toulouse
FR1 20:00 Monaco v Rennes
FR1 20:00 Nantes v Nice
FR1 20:00 Sochaux v Auxerre
FR1 20:00 Valenciennes v Le Mans
TSL 20:00 Ankaraspor v Fenerbahçe
HOL 20:45 De Graafschap v Groningen
POR 20:45 Nacional Madeira v Braga
BEL 21:00 Club Brugge v Mons
BEL 21:00 Lokeren v Germinal Beerschot
BEL 21:00 KV Mechelen v Cercle Brugge
BEL 21:00 Mouscron v Standard Liège
BEL 21:00 Tubize v Charleroi
BEL 21:00 Zulte Waregem v Kortrijk
İS1 21:00 Atletico Madrid v Numancia
İS1 21:00 Athletic Bilbao v Deportivo La Coruna
İS1 21:00 Getafe v Barcelona
İS1 21:00 Malaga v Mallorca
ITA 21:30 Juventus v Inter
ARJ 21:40 Huracan v Argentinos Juniors
HOL 21:45 Az Alkmaar v Vitesse
HOL 21:45 Feyenoord v Twente
İR1 21:45 Mervue United v Longford Town
FR1 22:00 St Etienne v Lille
İRL 22:00 Sligo Rovers v Bohemians
İR1 22:00 Athlone v Finn Harps
POR 23:00 Guimaraes v Sporting Lisbon
İS1 23:00 Recreativo Huelva v Real Madrid
ARJ 23:50 Vélez Sarsfield v Arsenal Sarandi
ARJ 00:20 Gimnasia La Plata v Rosario Central
MEK 01:00 Cruz Azul v Puebla
MEK 01:00 Monterrey v San Luis
ABD 02:30 RB New York v Salt Lake
MEK 03:00 Monarcas Morelia v Pachuca
ARJ 03:10 Racing Club v Banfield
ABD 03:30 Chicago Fire v Kansas City Wizards
MEK 05:00 Necaxa v Tigres
ABD 05:30 Chivas USA v Seattle Sounders
ABD 05:30 San Jose E´quakes v Los Angeles Galaxy

Hiç yorum yok:

bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.