BAHIS YAP!

18 Nisan 2009 Cumartesi

iddaa bülteni - 19 nisan 2009

günün iddaa bülteninde aşağıdaki maçlar yer alıyor. bu maçlara bahis sitesi betsson'da canlı bahis oynamak için soldaki uzun banner'a tıklayabilirsiniz.

günün maçları şöyle:

JAP 07:00 Iwata v Shimizu 273
JAP 10:00 Kobe v Oita 301
RUS 11:00 Amkar Perm v Kuban Krasnodar 302
RUS 13:00 Lokomotiv Moscow v Zenit St. Petersburg 303
T2BY 13:00 Belediye Vanspor v Mersin I.Y. 304
İSÇ 13:30 Brommapojkarna v AIK Stockholm 305
TSL 14:00 Ankaragücü v Eskişehirspor 306
TSL 14:00 Antalyaspor v Kayserispor 307
TSL 14:00 Denizlispor v Kocaelispor 308
TSL 14:00 Gaziantepspor v Hacettepe 309
TBA 14:00 Diyarbakırspor v Güngören Bld. 310
TBA 14:00 Giresunspor v Orduspor 311
TBA 14:00 Kartalspor v Boluspor 312
TBA 14:00 Kasımpaşa v Samsunspor 313
TBA 14:00 Sakaryaspor v Kardemir Karabük 314
T2BY 14:30 Beykozspor 1908 v Bucaspor 315
T2BY 14:30 Eyüp v Körfez Bld. 316
T2BY 14:30 Tokatspor v Çorumspor 317
T2B1 14:30 Darıca Gençler Bir. v Bozüyükspor 318
T2B1 14:30 Beylerbeyi v Gaziosmanpaşa 319
T2B1 14:30 Sarıyer v Pendikspor 320
T2B2 14:30 Altınordu v Alanyaspor 321
T2B2 14:30 Fethiyespor v Denizli Bld. 322
T2B2 14:30 Turgutluspor v Akhisar Bld.Genç. 323
T2B3 14:30 Maltepespor v İstanbulspor 324
T2B3 14:30 Türk Telekom v Etimesgut Şeker 325
T2B3 14:30 Zeytinburnuspor v Konya Şekerspor 326
T2B4 14:30 A.Sebatspor v Erzurumspor 327
T2B5 14:30 Elazığspor v Ş.Urfaspor 328
T2B5 14:30 Mardinspor v İskenderun Demir Çelik 329
T2B5 14:30 Ş.Urfa Bld. v Gaskispor 330
İNCL 14:45 Ipswich Town v Norwich City 331
DAN 15:00 Midtjylland v Randers FC 332
AL2 15:00 Alemannia Aachen v FSV Frankfurt 333
AL2 15:00 Duisburg v TuS Koblenz 334
AL2 15:00 Freiburg v Ingolstadt 335
AL2 15:00 Nürnberg v St. Pauli 336
AL2 15:00 Wehen v Fürth 337
İNP 15:30 Tottenham v Newcastle United 338
HOL 15:30 Utrecht v Heerenveen 339
HOL 15:30 Volendam v Sparta Rotterdam 340
HOL 15:30 Willem II v Den Haag 341
RUS 15:30 Khimki v CSKA Moscow 342
ITA 16:00 Atalanta v Reggina 343
ITA 16:00 Cagliari v Napoli 344
ITA 16:00 Catania v Sampdoria 345
ITA 16:00 Palermo v Bologna 346
ITA 16:00 Roma v Lecce 347
ITA 16:00 Siena v Chievo 348
ITA 16:00 Udinese v Fiorentina 349
İKP 16:00 Hibernian v Rangers 350
İSÇ 16:00 GAIS v Hacken 351
İSÇ 16:00 Gefle v Elfsborg 352
İSÇ 16:00 Kalmar v Halmstad 353
İSÇ 16:00 Malmo FF v Trelleborg 354
TSL 16:15 Büyükşehir Bld. v Galatasaray 355
AVU 16:30 Sturm Graz v SK Austria Karnten 356
DAN 17:00 Horsens v Esbjerg 357
İNP 17:00 Manchester City v West Bromwich 358
İSÇ2 17:00 Falkenbergs FF v Angelholms FF 359
İSÇ2 17:00 Landskrona v IK Sirius FK 360
İSÇ2 17:00 Mjallby v Assyriska 361
İSÇ2 17:00 Syrianska FC v Trollhattan FC 362
İSV 17:00 Neuchatel Xamax v Basel 363
İSV 17:00 Young Boys v Grasshoppers 364
DAN 17:05 Odense v FC Nordsjaelland 365
İK1 17:15 St. Johnstone v Queen of the South 366
HOL 17:30 PSV Eindhoven v Ajax Amsterdam 367
FAK 18:00 Manchester Utd. v Everton T 368
FR1 18:00 Lorient v Marseille 369
FR1 18:00 Paris S.G. v Le Havre 370
AL1 18:00 Hamburger Sv v Hannover 96 371
AL1 18:00 Hertha Berlin v Werder Bremen 372
POR 18:00 Maritimo v Belenenses 373
POR 18:00 Rio Ave v Trofense 374
RUS 18:00 Rubin Kazan v Dinamo Moscow 375
İSÇ2 18:00 Ljungskile v Vasalund/Essinge IF 376
İS1 18:00 Almeria v Osasuna 377
İS1 18:00 Espanyol v Racing Santander 378
İS1 18:00 Valladolid v Villarreal 379
DAN 18:30 AGF Aarhus v Fc Cobenhagen 380
FİN 18:30 Honka v Lahti 381
FİN 18:30 Mypa v Jyvaskyla JK 382
BEL 19:00 Westerlo v Anderlecht 383
NOR 19:00 Aalesund v Start Kristiansand 384
NOR 19:00 Rosenborg v Odd Grenland 385
NOR 19:00 Sandefjord v Bodo/Glimt 386
NOR 19:00 Stabaek v Molde 387
NOR 19:00 Stromsgodset v Lyn 388
NOR2 19:00 Bryne v Honefoss 389
NOR2 19:00 Kongsvinger v Lov Ham 390
NOR2 19:00 Moss v Alta 391
NOR2 19:00 Notodden v Mjondalen 392
NOR2 19:00 Nybergsund v Haugesund 393
NOR2 19:00 Sparta Sarpsborg v Skeid Oslo 394
NOR2 19:00 Tromsdalen v Stavanger IF 395
MEK 20:00 Indios v UNAM. (Pumas) 396
MEK 20:00 Toluca v Jaguares 397
POR 20:00 Academica v Porto 398
İS1 20:00 Valencia v Sevilla 399
TSL 20:00 Beşiktaş v Bursaspor 400
ARJ 21:00 Boca Juniors v River Plate 401
NOR 21:00 Valerenga v Brann 402
BEL 21:30 Dender EH v Roeselare 403
ITA 21:30 Milan v Torino 404
FR1 22:00 Bordeaux v Lyon 405
ABD 22:00 Houston 1836 v Colorado Rapids 406
İS1 22:00 Real Betis v Sporting Gijon 407
POR 22:15 Vitoria Setubal v Benfica 408
ARJ 23:10 Newells Old Boys v Godoy Cruz 409
MEK 00:00 Santos Laguna v Atlas 410
MEK 01:00 Guadalajara v Club America 411
ARJ 01:30 Lanús v Atletico Tigre 412
ARJ 01:30 San Martin Tucuman v San Lorenzo 413
ABD 02:00 FC Dallas v Toronto FC 414

Hiç yorum yok:

bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.