BAHIS YAP!

18 Ekim 2008 Cumartesi

günün iddaa bülteni - 18 ekim 2008

14:00
büyükşehir belediyespor - antalyaspor (turkcell süper lig)
hacettepe - denizlispor (turkcell süper lig)

14:30
inverness - celtic (iskoçya ligi)

14:45
middlesbrough - chelsea (ingiltere premier ligi)

15:00
aik stockholm - norrkoping (isveç ligi)
giresunspor - erciyesspor (bank asya 1. lig)
güngören belediyespor - sakaryaspor (bank asya 1. lig)
kartalspor - diyarbakırspor (bank asya 1. lig)
orduspor - kasımpaşa (bank asya 1. lig)

16:00
aalborg - fc nordsjaelland (danimarka ligi)
bursaspor - eskişehirspor (turkcell süper lig)

16:30
köln - cottbus (almanya ligi)
frankfurt - bayer leverkusen (almanya ligi)
werder bremen - dortmund (almanya ligi)
hertha berlin - stuttgart (almanya ligi)
hannover 96 - hoffenheim (almanya ligi)
wolfsburg - arminia bielefeld (almanya ligi)
karlsruher - bayern munich (almanya ligi)

16:45
iraklis - ertogelis (yunanistan ligi)
panserraikos - asteras tripolis (yunanistan ligi)

17:00
arsenal - everton (ingiltere premier ligi)
aston villa - portsmouth (ingiltere premier ligi)
bolton - blackburn (ingiltere premier ligi)
fulham - sunderland (ingiltere premier ligi)
liverpool - wigan (ingiltere premier ligi)
bristol city - norwich city (ingiltere championship)
burnley - birmingham (ingiltere championship)
cardiff - charlton (ingiltere championship)
derby county - plymouth (ingiltere championship)
doncaster - blackpool
ipswich town - swansea
preston - reading
queens - nottingham forest
southampton - watford
wolverhampton - coventry
brighton - hereford (ingiltere 1. lig)
carlisle - peterborough (ingiltere 1. lig)
cheltenham - scunthorpe (ingiltere 1. lig)
crewe - milton keynes dons (ingiltere 1. lig)
huddersfield - bristol rovers
leyton orient - tranmere
millwall - leeds united
northampton - yeovil
oldham - leicester city
southend - swindon
stockport - colchester
walsall - hartlepool
albinoleffe - vicenza (italya ligi serie b)
avellino - bari (italya ligi serie b)
brescia - triestina (italya ligi serie b)
cittadella - livorno (italya ligi serie b)
frosinone - rimini (italya ligi serie b)
grosseto - salernitana
parma - empoli
pisa - treviso
sassuolo - mantova
kalmar - göteborg (isveç ligi)
falkirk - aberdeen (iskoçya ligi)
hamilton - st. mirren (iskoçya ligi)
kilmarnock - motherwell (iskoçya ligi)

18:00
horsens - fc cobenhagen (danimarka ligi)

19:00
austria vienna - lask linz (avusturya ligi)
kapfenberg - ried (avusturya ligi)
mattersburg - sturm graz (avusturya ligi)
panionios - aris saloniki (yunanistan ligi)
dender - genk (belçika ligi)
fiorentina - reggina (italya ligi serie a)
kocaelispor - fenerbahçe (turkcell süper lig)

19:20
crystal palace - barnsley (ingiltere championship)

19:30
manchester united - west bromwich (ingiltere premier ligi)

19:45
twente - heracles almelo (hollanda ligi)

20:00
bordeaux - toulouse (fransa ligi)
caen - grenoble (fransa ligi)
monaco - nice (fransa ligi)
nantes - st. etienne (fransa ligi)
paris saint germain - lorient (fransa ligi)
sochaux - le havre (fransa ligi)
tromso - molde (norveç ligi)

20:45
nac breda - psv eindhoven (hollanda ligi)
roda - heerenveen (hollanda ligi)

21:00
germinal beerschot - charleroi (belçika ligi)
lokeren - kortrijk (belçika ligi)
mechelen - westerlo (belçika ligi)
mouscron - roeselare
standard liege - mons
tubize - gent
atletico madrid - real madrid (ispanya ligi)

21:30
napoli - juventus (italya ligi serie a)

21:45
ajax amsterdam - groningen (hollanda ligi)
cobh ramblers - univ college dublin (irlanda ligi)
shamrock - st patrick's ath (irlanda ligi)

22:00
lyon - lille (fransa ligi)

22:10
colon - independiente (arjantin apertura ligi)

23:00
espanyol - villareal (ispanya ligi)

23:20
botafogo - santos (brezilya ligi serie a)
figueirense - ipatinga (brezilya ligi serie a)
internacional - atletico paranaense (brezilya ligi serie a)

00:20
san lorenzo - san martin tucuman (arjantin apertura ligi)

00:45
atletico tigre - lanus (arjantin apertura ligi)

01:00
cruz azul - monarcas (meksika ligi)
monterrey - tigres (meksika ligi)

03:00
guadalajara - atlante (meksika ligi)
indios - club america (meksika ligi)

03:10
arsenal sarandi - velez sarsfield (arjantin apertura ligi)

05:00
necaxa - atlas (meksika ligi)

Hiç yorum yok:

bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.