BAHIS YAP!

13 Mayıs 2009 Çarşamba

iddaa maçları - 16 mayıs 2009

16 mayıs 2009 için iddaa bülteni aşağıdaki gibi. maçlara canlı bahis oynamak için soldaki uzun banner'a tıklayın.

RUS 13:15 Lokomotiv Moscow v Terek 147
İKP 14:30 Rangers v Aberdeen 148
İNP 14:45 Manchester Utd. v Arsenal 149
RUS 15:30 Rostov v Spartak Nalchik 150
T2B4 15:30 Ofspor v Çankırı Bld. 151
FİN2 16:00 Oulu v PK-35 152
FİN2 16:00 TPV Tampere v Viikingit 153
AU2 16:15 Salzburg (Am) v FC Wiener Neustadt 154
AL1 16:30 Bochum v Frankfurt 155
AL1 16:30 Dortmund v Arminia Bielefeld 156
AL1 16:30 Hamburger Sv v Köln 157
AL1 16:30 Hannover 96 v Wolfsburg 158
AL1 16:30 Hertha Berlin v Schalke 04 159
AL1 16:30 Hoffenheim v Bayern Munich 160
AL1 16:30 Bayer Leverkusen v Mönchengladbach 161
AL1 16:30 Stuttgart v Cottbus 162
AL1 16:30 Werder Bremen v Karlsruher Sc 163
NOR2 16:30 Lov Ham v Sparta Sarpsborg 164
İNP 17:00 Bolton v Hull City 165
İNP 17:00 Everton v West Ham 166
İNP 17:00 Middlesbrough v Aston Villa 167
İNP 17:00 Newcastle United v Fulham 168
İNP 17:00 Stoke City v Wigan 169
İNP 17:00 Tottenham v Manchester City 170
ITB 17:00 Albinoleffe v Rimini 171
ITB 17:00 Ascoli v Salernitana 172
ITB 17:00 Avellino v Treviso 173
ITB 17:00 Bari v Modena 174
ITB 17:00 Cittadella v Parma 175
ITB 17:00 Mantova v Empoli 176
ITB 17:00 Sassuolo v Livorno 177
ITB 17:00 Triestina v Ancona 178
ITB 17:00 Vicenza v Frosinone 179
NOR 17:00 Brann v Start Kristiansand 180
NOR 17:00 Valerenga v Fredrikstad 181
NOR2 17:00 Alta v Tromsdalen 182
NOR2 17:00 Haugesund v Bryne 183
İKP 17:00 Falkirk v St. Mirren 184
İKP 17:00 Hamilton v Motherwell 185
İKP 17:00 Hearts v Dundee United 186
İKP 17:00 Kilmarnock v Inverness C.T. 187
İS1P 17:00 Ayr United (2) v (0) Brechin City 188
İSÇ 17:00 Elfsborg v Halmstad 189
DAN 18:00 SonderjyskE v Odense 190
RUS 18:00 Khimki v FC Moscow 191
İSV 18:45 Aarau v Young Boys 192
İSV 18:45 Bellinzona v FC Vaduz 193
AVU 19:00 Austria Vienna v Altach 194
AVU 19:00 Mattersburg v SK Austria Karnten 195
AVU 19:00 Salzburg v Lask Linz 196
ITA 19:00 Roma v Catania 197
NOR 19:00 Aalesund v Lyn 198
NOR 19:00 Lillestrom v Odd Grenland 199
NOR 19:00 Stabaek v Sandefjord 200
NOR 19:00 Tromso v Bodo/Glimt 201
NOR 19:00 Viking v Stromsgodset 202
NOR2 19:00 Ham Kam v Nybergsund 203
NOR2 19:00 Honefoss v Notodden 204
NOR2 19:00 Mjondalen v Skeid Oslo 205
NOR2 19:00 Moss v Kongsvinger 206
NOR2 19:00 Stavanger IF v Sogndal 207
FR1 20:00 Bordeaux v Le Mans 208
FR1 20:00 Caen v Sochaux 209
FR1 20:00 Grenoble v Nancy 210
FR1 20:00 Lorient v Le Havre 211
FR1 20:00 Monaco v Valenciennes 212
FR1 20:00 St Etienne v Toulouse 213
NOR 20:00 Rosenborg v Molde 214
TSL 20:00 Hacettepe v Sivasspor 215
HOLP 20:30 Nac Breda v Feyenoord 216
BEL 21:00 Club Brugge v Mouscron 217
BEL 21:00 Dender EH v Charleroi 218
BEL 21:00 Genk v Anderlecht 219
BEL 21:00 AA Gent v Standard Liège 220
BEL 21:00 Roeselare v Cercle Brugge 221
BEL 21:00 Tubize v Germinal Beerschot 222
BEL 21:00 Westerlo v Kortrijk 223
BEL 21:00 Zulte Waregem v Mons 224
HOLP 21:00 Utrecht v Groningen 225
İS1 21:00 Deportivo La Coruna v Getafe 226
İS1 21:00 Osasuna v Sevilla 227
İSV 21:15 Sion v Neuchatel Xamax 228
İRL 21:30 Shamrock v Bohemians 229
İR1 21:30 Kildare v Shelbourne 230
İR1 21:30 Longford Town v Limerick 231
ITA 21:30 Udinese v Milan 232
İR1 21:45 Finn Harps v Monaghan Utd. 233
POR 21:45 Academica v Naval 234
POR 21:45 Belenenses v Rio Ave 235
POR 21:45 Maritimo v Sporting Lisbon 236
POR 21:45 Vitoria Setubal v Leixoes 237
POR 21:45 Trofense v Porto 238
FR1 22:00 Paris S.G. v Auxerre 239
ARJ 22:10 Huracan v River Plate 240
BRE2 22:10 ABC Natal v Figueirense 241
BRE2 22:10 Ceara v Vasco de Gama 242
BRE2 22:10 Guarani v America FC 243
BRE2 22:10 Ipatinga v Vila Nova 244
BRE2 22:10 Sao Caetano v Bahia 245
ABD 23:00 Toronto FC v Chicago Fire 246
İS1 23:00 Villarreal v Real Madrid 247
ARJ 00:20 Gimnasia La Plata v Vélez Sarsfield 248
ARJ 00:20 Newells Old Boys v Banfield 249
BRE 00:30 Atletico Mineiro v Gremio 250
BRE 00:30 Coritiba v Santo Andre 251
BRE 00:30 Flamengo v Avai 252
MEK 01:00 UNAM. (Pumas) (0) v (2) U.A.G. (Tecos) 253
ABD 02:30 New England Re lution v Colorado Rapids 254
ABD 02:30 RB New York v Houston 1836 255
BRE2 03:00 Brasiliense v Campinense PB 256
MEK 03:00 Monterrey (1) v (3) Puebla 257
ARJ 03:10 Atletico Tigre v Colon 258
ABD 03:30 FC Dallas v Seattle Sounders 259
ABD 04:00 Salt Lake v Kansas City Wizards 260
ABD 06:00 Chivas USA v DC United 261

Hiç yorum yok:

bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.