BAHIS YAP!

6 Kasım 2009 Cuma

iddaa maçları - 6/7 kasım 2009

bu maçlardan istediklerinize 3 maç kombine yapma zorunluluğu olmadan canlı bahis oynamak ve size özel bonuslardan faydalanmak için soldaki uzun banner'a tıklayın ve dünyanın en güvenilir bahis sitesi betsson'a üye olun.

RUS 13:00 Khimki v Tom Tomsk 151
RUS 13:15 Rostov v Saturn 159
TBA 13:30 Samsunspor v G.Antep Bld.Spor 152
TÜ3-3 13:30 Ankara Demirspor v Orhangazispor 153
AL2 14:00 FSV Frankfurt v Arminia Bielefeld 154
AL2 14:00 Fürth v Augsburg 155
TSL 14:00 Büyükşehir Bld. v Antalyaspor 156
İKP 14:30 Hearts v Hibernian 157
İNCL 14:45 Swansea v Cardiff 158
DAN 16:00 Herfolge v AGF Aarhus 160
RUS 16:00 Krylya Sovetov v Spartak Moscow 161
AU2 16:15 Aus.Lustenau v St. Polten 162
AL1 16:30 Bayern Munich v Schalke 04 163
AL1 16:30 Bochum v Freiburg 165
AL1 16:30 Mönchengladbach v Stuttgart 166
AL1 16:30 Hoffenheim v Wolfsburg 167
AL1 16:30 Mainz 05 v Nürnberg 168
ITB 16:30 Ascoli v Cittadella 169
ITB 16:30 Brescia v Triestina 170
ITB 16:30 Cesena v Albinoleffe 171
ITB 16:30 Crotone v Ancona 172
ITB 16:30 Gallipoli v Frosinone 173
ITB 16:30 Padova v Salernitana 174
ITB 16:30 Piacenza v Mantova 175
ITB 16:30 Sassuolo v Modena 176
ITB 16:30 Vicenza v Grosseto 177
YUN 16:45 Aris Saloniki v Kavala 178
İNP 17:00 Aston Villa v Bolton 179
İNP 17:00 Blackburn v Portsmouth 181
İNP 17:00 Manchester City v Burnley 182
İNP 17:00 Tottenham v Sunderland 184
FAK 17:00 Accrington Stanley v Salisbury 186
FAK 17:00 Aldershot v Bury 187
FAK 17:00 Barnet v Darlington 188
FAK 17:00 Carlisle v Morecambe 189
FAK 17:00 Chesterfield v Bournemouth 190
FAK 17:00 Forest Green v Mansfield 191
FAK 17:00 Gateshead v Brentford 192
FAK 17:00 Gillingham v Southend 193
FAK 17:00 Hartlepool v Kettering 194
FAK 17:00 Luton v Rochdale 195
FAK 17:00 Milton Keynes Dons v Macclesfield 196
FAK 17:00 Nuneaton v Exeter 197
FAK 17:00 Oxford v Yeovil 198
FAK 17:00 Port Vale v Stevenage 199
FAK 17:00 Swindon v Woking 200
FAK 17:00 Telford United v Lincoln 201
FAK 17:00 Torquay v Cheltenham 202
FAK 17:00 Tranmere v Leyton Orient 203
FAK 17:00 Wycombe v Brighton 204
FAK 17:00 York v Crewe 205
İNCL 17:00 Blackpool v Scunthorpe 206
İNCL 17:00 Crystal Palace v Middlesbrough 207
İNCL 17:00 Leicester City v West Bromwich 208
İNCL 17:00 Newcastle United v Peterborough 209
İNCL 17:00 Nottingham Forest v Bristol City 210
İNCL 17:00 Plymouth v Doncaster 211
İNCL 17:00 Reading v Ipswich Town 212
İNCL 17:00 Sheffield Wednesday v Queens P.R. 213
İNCL 17:00 Watford v Preston 214
İBSL 17:00 Grays Athletic v Chester City 215
İKP 17:00 Aberdeen v St. Johnstone 216
İKP 17:00 Hamilton v Motherwell 217
İKP 17:00 Kilmarnock v Dundee United 218
İKP 17:00 Rangers v St. Mirren 219
İK1 17:00 Ayr United v Queen of the South 220
İK1 17:00 Dundee v Airdrie Utd. 221
İK1 17:00 Greenock Morton v Partick Thistle 222
İK1 17:00 Raith Rovers v Dunfermline Athletic 223
İK1 17:00 Ross County v Inverness C.T. 224
İK2 17:00 Brechin City v Arbroath 225
İK2 17:00 Clyde v Cowdenbeath 226
İK2 17:00 East Fife v Peterhead 227
İK2 17:00 Stenhousemuir v Dumbarton 228
İK2 17:00 Stirling Albion v Alloa Athletic 229
İK3 17:00 Albion Rovers v Montrose 230
İK3 17:00 Elgin City v Livingston 231
İK3 17:00 Forfar Athletic v Annan Athletic 232
İK3 17:00 Queen`s Park v East Stirling 233
İK3 17:00 Stranraer v Berwick 234
İSÇK 17:00 AIK Stockholm v Goteborg 235
İS2 17:00 Real Sociedad v Recreativo Huelva 236
RUS 17:30 Kuban Krasnodar v FC Moscow 237
DAN 18:00 Silkeborg v Odense 238
POR 18:00 Vitoria Setubal v Olhanense 239
İSV 18:45 Aarau v St Gallen 240
İSV 18:45 Grasshoppers v Bellinzona 241
ARJ 19:00 Lanús v Chacarita Juniors 242
AVU 19:00 Mattersburg v Kapfenberg 243
YUN 19:00 Olympiakos v Iraklis 244
YUN 19:00 Panthrakikos v Paok 245
ITA 19:00 Catania v Napoli 246
İS1 19:00 Getafe v Deportivo La Coruna 247
İS1 19:00 Tenerife v Malaga 248
İS2 19:00 Celta Vigo v Castellon 249
İS2 19:00 Huesca v Hercules 250
İS2 19:00 Las Palmas v Rayo Vallecano 251
İS2 19:00 Numancia v Córdoba 252
İS2 19:00 Salamanca v Levante 253
İS2 19:00 Gimnastic Tarragona v Albacete 254
FAK 19:15 Oldham v Leeds United 255
İNP 19:30 Wolverhampton v Arsenal 256
HOL 19:45 Vitesse v VV Venlo 258
FR1 20:00 Le Mans v Auxerre 259
FR1 20:00 Lorient v Boulogne 260
FR1 20:00 Monaco v Grenoble 261
FR1 20:00 Nancy v St Etienne 263
FR1 20:00 Paris S.G. v Nice 264
FR1 20:00 Valenciennes v Montpellier 266
TSL 20:00 Trabzonspor v Beşiktaş 267
BRE2 20:10 Atletico Goianiense v Guarani 268
BRE2 20:10 Parana v Duque de Caxias 269
BRE2 20:10 Vasco de Gama v Juventude 270
HOL 20:45 Sparta Rotterdam v Roda 271
BEL 21:00 Cercle Brugge v Westerlo 272
BEL 21:00 Germinal Beerschot v St Truiden 273
BEL 21:00 Lokeren v Kortrijk 274
BEL 21:00 KV Mechelen v Mouscron 275
BEL 21:00 Roeselare v Zulte Waregem 276
İS1 21:00 Barcelona v Mallorca 277
ARJ 21:10 Godoy Cruz v Racing Club 278
HOL 21:45 Nec Nijmegen v Waalwijk 279
İR1 21:45 Finn Harps v Monaghan Utd. 280
İR1 21:45 Kildare v Shelbourne 281
İR1 21:45 Longford Town v Limerick 282
İR1 21:45 Sporting Fingal v Athlone 283
İR1 21:45 Univ College Dublin v Waterford United 284
İR1 21:45 Wexford Youths v Mervue United 285
ITA 21:45 Atalanta v Juventus 286
FR1 22:00 Sochaux v Lens 288
BRE 22:30 Sport Recife v Cruzeiro 289
BRE 22:30 Santos v Nautico 290
BRE 22:30 Vitória v Avai 291
İS1 23:00 Atletico Madrid v Real Madrid 292
ARJ 23:10 Newells Old Boys v River Plate 294
POR 23:15 Guimaraes v Braga 295
BRE2 01:00 America FC v Vila Nova 296
MEK 01:00 Cruz Azul v Puebla 297
ARJ 01:15 Atletico Tucuman v Atletico Tigre 298
MEK 03:00 Indios v Jaguares 299
MEK 03:00 San Luis v Santos Laguna 300
MEK 03:00 Tigres v Atlante 301
ABD 03:30 Chicago Fire (1) v (2) New England Revolution 302
JAP 06:00 Nagoya v Kobe 304
JAP 08:00 FC Tokyo v Urawa 305
JAP 08:00 Iwata v Niigata 306
JAP 08:00 Kashima v Yamagata 307
JAP 08:00 Kawasaki v Ichihara 308
JAP 11:30 Gamba Osaka v Kyoto Purple Sanga 311
JAP 11:30 Kashiwa v Shimizu 312
JAP 11:30 Omiya v Hiroshima 313
JAP 11:30 Yokohama FM v Oita 314
RUS 13:00 CSKA Moscow v Rubin Kazan 315
İS2 13:00 Real Murcia v Cartagena 316
HOL 13:30 Nac Breda v Willem II 317
RUS 13:30 Spartak Nalchik v Dinamo Moscow 318
TBA 13:30 Adanaspor v Erciyesspor S 319
TBA 13:30 Boluspor v Dardanelspor 320
TBA 13:30 Giresunspor v Altay 321
TBA 13:30 Hacettepe v Konyaspor 322
TBA 13:30 Mersin I.Y. v Kardemir Karabük 323
TBA 13:30 Çaykur Rizespor v Orduspor 324
T2-1 13:30 TKİ Tavşanlı Linyitspor v Türk Telekom 325
T2-1 13:30 Yalovaspor v Körfez Bld. S 326
T2-2 13:30 Alanyaspor v Konya Şekerspor 327
T2-2 13:30 Eyüp v Sarıyer 328
T2-3 13:30 A.Sebatspor v Pursaklarspor 329
T2-3 13:30 Tokatspor v Çorumspor 330
T2-4 13:30 Mardinspor v Kahramanmaraş 331
T2-4 13:30 Belediye Vanspor v Malatyaspor 332
TÜ3-1 13:30 Çerkezköy Bld. v Lüleburgazspor 333
TÜ3-2 13:30 Keçiören Sportif A.Ş. v İzmirspor 334
TÜ3-4 13:30 Arsinspor v Sürmenespor 335
TÜ3-5 13:30 Kırıkhanspor v Diyarbakır Kayapınar 336
TSL 14:00 Ankaragücü v Kasımpaşa 337
TSL 14:00 Eskişehirspor v Denizlispor 338
TSL 14:00 Manisaspor v Gaziantepspor 339
NOK 14:15 Molde v Aalesund T 340
AL2 14:30 Cottbus v 1860 München 341
AL2 14:30 Duisburg v Ahlen 342
AL2 14:30 Karlsruher Sc v Union Berlin 343
YUN 14:30 Atromitos v Ergotelis 344
YUN 14:30 Xanthi v Panionios 345
İKP 14:45 Falkirk v Celtic 346
DAN 15:00 Midtjylland v Randers FC 347
İNP 15:30 Hull City v Stoke City 348
FAK 15:30 Northwich Victoria v Charlton 349
HOL 15:30 Az Alkmaar v Feyenoord 350
HOL 15:30 Den Haag v PSV Eindhoven 351
HOL2 15:30 Emmen v De Graafschap 352
HOL 15:30 Utrecht v Heerenveen 353
RUS 15:45 Zenit St. Petersburg v Terek 354
ITA 16:00 Bari v Livorno 355
ITA 16:00 Bologna v Palermo 356
ITA 16:00 Cagliari v Sampdoria 357
ITA 16:00 Genoa v Siena 358
ITA 16:00 Lazio v Milan 360
ITA 16:00 Parma v Chievo 361
ITA 16:00 Udinese v Fiorentina 363
TSL 16:00 Sivasspor v Kayserispor 364
AVU 16:30 Austria Vienna v Sturm Graz 365
AL1 16:30 Hannover 96 v Hamburger Sv 366
YUN 16:45 Asteras Tripolis v Pas Giannina 367
DAN 17:00 Brondby v Esbjerg 368
DAN 17:00 SonderjyskE v FC Nordsjaelland 369
İNP 17:00 West Ham v Everton 370
İNP 17:00 Wigan v Fulham 371
İSV 17:00 Luzern v Zurich 372
İSV 17:00 Sion v Young Boys 373
DKU17 17:00 Kolombiya U17 v Türkiye U17 374
HOL 17:30 Twente v Ajax Amsterdam 375
İSÇP 17:45 Djurgarden (0) v (2) Assyriska 376
İNP 18:00 Chelsea v Manchester Utd. 377
FR1 18:00 Lille v Bordeaux 378
FR1 18:00 Toulouse v Rennes 379
POR 18:00 Uniao Leiria v Academica 380
POR 18:00 Leixoes v Nacional Madeira 381
RUS 18:00 Lokomotiv Moscow v Amkar Perm 382
İS1 18:00 Almeria v Osasuna 383
İS1 18:00 Racing Santander v Athletic Bilbao 384
İS1 18:00 Sporting Gijon v Espanyol 385
İS1 18:00 Valladolid v Xerez 386
İS2 18:00 Cadiz v Real Betis 388
İS2 18:00 Elche v Real Union 389
İS2 18:00 Girona v Villarreal II 390
AL1 18:30 Hertha Berlin v Köln 391
AL1 18:30 Werder Bremen v Dortmund 392
AVU 19:00 Lask Linz v Rapid Vienna 394
AVU 19:00 Ried v SK Austria Karnten 395
AVU 19:00 FC Wiener Neustadt v Salzburg 396
BEL 19:00 Genk v Anderlecht 397
DAN 19:00 Aalborg v Fc Cobenhagen 398
YUN 19:00 Levadiakos v Panathinaikos 399
BRE 20:00 Atletico Mineiro v Flamengo 400
BRE 20:00 Corinthians v Santo Andre 401
BRE 20:00 Fluminense v Palmeiras 402
MEK 20:00 Monarcas Morelia v UNAM. (Pumas) 403
MEK 20:00 Toluca v Pachuca 404
POR 20:00 Maritimo v Porto 405
İS1 20:00 Valencia v Zaragoza 406
TSL 20:00 Diyarbakırspor v Galatasaray 408
ARJ 21:10 San Lorenzo v Banfield 409
BEL 21:30 Standard Liège v Club Brugge 410
ITA 21:45 Inter v Roma 411
FR1 22:00 Lyon v Marseille 413
ABD 22:00 Houston 1836 (0) v (0) Seattle Sounders 414
İS1 22:00 Sevilla v Villarreal 415
POR 22:15 Rio Ave v Sporting Lisbon 417
BRE 22:30 Atletico Paranaense v Goias 418
BRE 22:30 Gremio Barueri v Internacional 419
BRE 22:30 Botafogo v Coritiba 420
ARJ 23:10 Estudiantes v Vélez Sarsfield 421
MEK 00:00 U.A.G. (Tecos) v Gallos Blancos(Queretaro) 422
MEK 00:30 Club America v Monterrey 423
ARJ 01:15 Boca Juniors v Colon 424
ABD 02:30 Los Angeles Galaxy (2) v (2) Chivas USA 425

Hiç yorum yok:

bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.