BAHIS YAP!

17 Ekim 2009 Cumartesi

iddaa bülteni - 17/18/19 ekim 2009

17, 18 ve 19 ekim 2009 için iddaa bülteni aşağıdaki gibi. liglere verilen 1 haftalık dünya kupası elemeleri arasından sonra tüm ligler kaldığı yerden devam ediyor. galatasaray - trabzonspor maçı da haftaya damgasını vuracak gibi. istediğiniz maçlara internetten en iyi oranlarla bahis oynamak istiyorsanız soldaki uzun banner'a tıklayabilirsiniz.

RUS 13:00 Saturn v Amkar Perm 150
RUS 13:00 Spartak Nalchik v CSKA Moscow 151
İNCL 14:00 Scunthorpe v Sheffield United 152
AL2 14:00 1860 München v Duisburg 153
AL2 14:00 Hansa Rostock v Paderborn 154
İKP 14:30 St. Johnstone v Rangers 155
İNP 14:45 Aston Villa v Chelsea 157
FİN 15:00 Haka v Mypa 159
FİN 15:00 Hjk v Jaro 160
FİN 15:00 Jyvaskyla JK v Tampere United 161
FİN 15:00 Lahti v Inter Turku 162
FİN 15:00 RoPS v KuPS Kuopio 163
FİN 15:00 TPS Turku v Honka 164
FİN 15:00 VPS v IFK Mariehamn 165
İSÇ 15:00 Trelleborg v Elfsborg 166
T2-2 15:00 İstanbulspor v Göztepe 167
TÜ3-3 15:00 Anadolu Üsküdar v Düzcespor 168
RUS 15:15 Dinamo Moscow v Tom Tomsk 169
DAN 16:00 FC Nordsjaelland v Odense 170
TSL 16:00 Denizlispor v Bursaspor 171
AU2 16:15 Fc Lustenau v FC Admira 172
AL1 16:30 Köln v Mainz 05 173
AL1 16:30 Frankfurt v Hannover 96 174
AL1 16:30 Freiburg v Bayern Munich 175
AL1 16:30 Nürnberg v Hertha Berlin 177
AL1 16:30 Stuttgart v Schalke 04 178
AL1 16:30 Werder Bremen v Hoffenheim 179
ITB 16:30 Ascoli v Torino 181
ITB 16:30 Cesena v Brescia 182
ITB 16:30 Cittadella v Piacenza 183
ITB 16:30 Crotone v Vicenza 184
ITB 16:30 Grosseto v Padova 185
ITB 16:30 Mantova v Empoli 186
ITB 16:30 Modena v Frosinone 187
ITB 16:30 Reggina v Ancona 188
ITB 16:30 Triestina v Gallipoli 189
YUN 16:45 Ergotelis v Aris Saloniki 190
İNP 17:00 Arsenal v Birmingham 191
İNP 17:00 Everton v Wolverhampton 192
İNP 17:00 Manchester Utd. v Bolton 194
İNP 17:00 Portsmouth v Tottenham 195
İNP 17:00 Stoke City v West Ham 196
İNP 17:00 Sunderland v Liverpool 197
İNCL 17:00 Blackpool v Plymouth 199
İNCL 17:00 Bristol City v Peterborough 200
İNCL 17:00 Cardiff v Crystal Palace 201
İNCL 17:00 Doncaster v Barnsley 202
İNCL 17:00 Ipswich Town v Swansea 203
İNCL 17:00 Leicester City v Derby County 204
İNCL 17:00 Middlesbrough v Watford 205
İNCL 17:00 Queens P.R. v Preston 206
İNCL 17:00 Sheffield Wednesday v Coventry 207
İNCL 17:00 West Bromwich v Reading 208
İN1 17:00 Charlton v Huddersfield 209
İN1 17:00 Leyton Orient v Brentford 210
İN1 17:00 Milton Keynes Dons v Gillingham 211
İN1 17:00 Oldham v Southampton 212
İN1 17:00 Southend v Bristol Rovers 213
İN1 17:00 Stockport v Millwall 214
İN1 17:00 Swindon v Hartlepool 215
İN1 17:00 Tranmere v Brighton 216
İN1 17:00 Walsall v Exeter 217
İN1 17:00 Wycombe v Colchester 218
İN1 17:00 Yeovil v Carlisle 219
İN2 17:00 Accrington Stanley v Bournemouth 220
İN2 17:00 Aldershot v Bury 221
İN2 17:00 Burton Albion v Barnet 222
İN2 17:00 Crewe v Port Vale 223
İN2 17:00 Dagenham & Rbridge v Bradford 224
İN2 17:00 Darlington v Shrewsbury 225
İN2 17:00 Grimsby Town v Rochdale 226
İN2 17:00 Hereford v Chesterfield 227
İN2 17:00 Northampton v Lincoln 228
İN2 17:00 Rotherham United v Notts County 229
İN2 17:00 Torquay v Morecambe 230
İBSL 17:00 Wimbledon v Kettering 231
İBSL 17:00 Altrincham v Luton 232
İBSL 17:00 Barrow v Ebbsfleet United 233
İBSL 17:00 Eastbourne Borough v Mansfield 234
İBSL 17:00 Gateshead v Chester City 235
İBSL 17:00 Hayes v Cambridge 236
İBSL 17:00 Histon v Forest Green 237
İBSL 17:00 Kidderminster v Crawley Town 238
İBSL 17:00 Rushden v Tamworth 239
İBSL 17:00 Stevenage v Salisbury 240
İBSL 17:00 Wrexham v Grays Athletic 241
İBSL 17:00 York v Oxford 242
NOR 17:00 Molde v Stabaek 243
İKP 17:00 Aberdeen v Hearts 244
İKP 17:00 Celtic v Motherwell 245
İKP 17:00 Dundee United v Hamilton 246
İKP 17:00 Falkirk v St. Mirren 247
İKP 17:00 Hibernian v Kilmarnock 248
İK1 17:00 Airdrie Utd. v Ross County 249
İK1 17:00 Inverness C.T. v Dunfermline Athletic 250
İK1 17:00 Greenock Morton v Dundee 251
İK1 17:00 Partick Thistle v Ayr United 252
İK1 17:00 Raith Rovers v Queen of the South 253
İK2 17:00 Alloa Athletic v Dumbarton 254
İK2 17:00 Arbroath v Cowdenbeath 255
İK2 17:00 Brechin City v East Fife 256
İK2 17:00 Clyde v Peterhead 257
İK2 17:00 Stenhousemuir v Stirling Albion 258
İK3 17:00 Albion Rovers v Queen`s Park 259
İK3 17:00 Annan Athletic v Stranraer 260
İK3 17:00 Elgin City v East Stirling 261
İK3 17:00 Forfar Athletic v Montrose 262
İK3 17:00 Livingston v Berwick 263
İSÇ 17:00 AIK Stockholm v Gefle 264
İSÇ 17:00 Kalmar v GAIS 265
İS2 17:00 Castellon v Real Betis 266
RUS 17:30 Rubin Kazan v Khimki 267
AVU 19:00 SK Austria Karnten v FC Wiener Neustadt 268
AVU 19:00 Austria Vienna v Salzburg 269
AVU 19:00 Mattersburg v Lask Linz 270
AVU 19:00 Ried v Kapfenberg 271
BEL 19:00 Zulte Waregem v Germinal Beerschot 272
YUN 19:00 Olympiakos v Asteras Tripolis 273
YUN 19:00 Paok v Pas Giannina 274
ITA 19:00 Juventus v Fiorentina 275
NOR2 19:00 Kongsvinger v Sparta Sarpsborg 277
İS1 19:00 Deportivo La Coruna v Sevilla 278
İS2 19:00 Cartagena v Celta Vigo 279
İS2 19:00 Recreativo Huelva v Las Palmas 280
İS2 19:00 Salamanca v Huesca 281
İS2 19:00 Real Union v Villarreal II 282
İS2 19:00 Rayo Vallecano v Cadiz 283
TBA 19:00 Konyaspor v Mersin I.Y. 284
İNCL 19:20 Nottingham Forest v Newcastle United 285
AL1 19:30 Hamburger Sv v Bayer Leverkusen 286
HOL 19:45 Ajax Amsterdam v Willem II 287
ARJ 20:00 Gimnasia La Plata v Colon 288
FR1 20:00 Auxerre v Bordeaux 289
FR1 20:00 Le Mans v Boulogne 290
FR1 20:00 Lyon v Sochaux 292
FR1 20:00 Montpellier v St Etienne 294
FR1 20:00 Nancy v Marseille 295
FR1 20:00 Valenciennes v Grenoble 296
TSL 20:00 Beşiktaş v Kasımpaşa 298
HOL 20:45 Nac Breda v Vitesse 299
HOL 20:45 Twente v Az Alkmaar 300
BEL 21:00 Anderlecht v Charleroi 301
BEL 21:00 Kortrijk v Roeselare 302
BEL 21:00 Lokeren v Cercle Brugge 303
BEL 21:00 Mouscron v St Truiden 304
BEL 21:00 Westerlo v Standard Liège 305
İRL 21:00 Shamrock v Drogheda United 307
İR1 21:00 Mervue United v Univ College Dublin 308
İS1 21:00 Real Madrid v Valladolid 309
İR1 21:30 Longford Town v Sporting Fingal 310
HOL 21:45 PSV Eindhoven v Heerenveen 311
ITA 21:45 Genoa v Inter 312
FR1 22:00 Lille v Rennes 313
İR1 22:00 Wexford Youths v Finn Harps 314
ARJ 22:10 Atletico Tucuman v Godoy Cruz 315
BRE2 22:10 America FC v Fortaleza 316
BRE2 22:10 Atletico Goianiense v Portuguesa de Desportos 317
BRE2 22:10 Bragantino v Bahia 318
BRE2 22:10 Ceara v Brasiliense 319
ABD 23:00 Toronto FC v Salt Lake 320
İS1 23:00 Valencia v Barcelona 321
ARJ 00:10 Argentinos Juniors v Racing Club 323
BRE 00:30 Avai v Goias 324
BRE 00:30 Gremio Barueri v Santos 325
BRE 00:30 Sao Paulo v Atletico Mineiro 326
MEK 01:00 Cruz Azul v U.A.G. (Tecos) 327
MEK 01:00 Monterrey v Jaguares 328
ABD 01:00 New England Revolution v Chicago Fire 329
MEK 02:00 Indios v Atlante 332
ARJ 02:15 Arsenal Sarandi v Banfield 330
BRE2 03:00 Ipatinga v Parana 331
MEK 03:00 Monarcas Morelia v Pachuca 333
MEK 03:00 Toluca v Tigres 334
ABD 03:00 DC United v Columbus Crew 335
ABD 03:30 FC Dallas v Colorado Rapids 336
ABD 03:30 Kansas City Wizards v Seattle Sounders 337
MEK 04:45 Atlas v Gallos Blancos(Queretaro) 338
MEK 04:45 San Luis v UNAM. (Pumas) 339
ABD 05:30 Chivas USA v San Jose Earthquakes 340
JAP 08:00 Oita v Shimizu 341
JAP 10:00 Ichihara v Kyoto Purple Sanga 342
RUS 13:00 Spartak Moscow v Lokomotiv Moscow 343
RUS 13:00 Terek v Rostov 344
İS2 13:00 Hercules v Real Murcia 345
HOL 13:30 VV Venlo v Roda 346
TBA 14:00 Giresunspor v Adanaspor 347
AL2 14:30 Augsburg v Karlsruher Sc 348
AL2 14:30 Fortuna Düsseldorf v FSV Frankfurt 349
AL2 14:30 TuS Koblenz v Ahlen 350
DAN 15:00 Aalborg v Randers FC 351
İNP 15:00 Blackburn v Burnley 352
TSL 15:00 Büyükşehir Bld. v Manisaspor 354
TSL 15:00 Gençlerbirliği v Sivasspor 355
TSL 15:00 Kayserispor v Ankaragücü 356
TBA 15:00 Bucaspor v Samsunspor 357
TBA 15:00 G.Antep Bld.Spor v Hacettepe 358
TBA 15:00 Kartalspor v Karşıyaka 359
TBA 15:00 Orduspor v Kardemir Karabük 360
RUS 15:15 FC Moscow v Krylya Sovetov 374
HOL 15:30 Groningen v Utrecht 375
HOL 15:30 Nec Nijmegen v Den Haag 376
HOL 15:30 Waalwijk v Heracles Almelo 377
HOL2 15:30 Volendam v Emmen 378
ITA 16:00 Catania v Cagliari 379
ITA 16:00 Chievo v Bari 380
ITA 16:00 Lazio v Sampdoria 381
ITA 16:00 Livorno v Palermo 382
ITA 16:00 Napoli v Bologna 383
ITA 16:00 Parma v Siena 385
ITA 16:00 Udinese v Atalanta 387
NOR2 16:00 Haugesund v Notodden 389
NOR2 16:00 Lov Ham v Nybergsund 390
NOR2 16:00 Moss v Sogndal 391
NOR2 16:00 Stavanger IF v Tromsdalen 392
İSÇ 16:00 Brommapojkarna v Orebro 393
İSÇ 16:00 Orgryte v Helsingborg 394
İSÇ2 16:00 Angelholms FF v Vasby United 395
İSÇ2 16:00 Assyriska v Landskrona 396
İSÇ2 16:00 Mjallby v Falkenbergs FF 397
İSÇ2 16:00 Norrkoping v Jönköpings Södra 398
İSÇ2 16:00 Qviding v Syrianska FC 399
İSÇ2 16:00 IK Sirius FK v Trollhattan FC 400
İSÇ2 16:00 Sundsvall v Ljungskile 401
İSÇ2 16:00 Vasalund/Essinge IF v Atvidaberg 402
TSL 16:00 Gaziantepspor v Fenerbahçe 403
AVU 16:30 Sturm Graz v Rapid Vienna 404
AL1 16:30 Wolfsburg v Mönchengladbach 405
YUN 16:45 Atromitos v Levadiakos 406
YUN 16:45 Larissa v Xanthi 407
DAN 17:00 Herfolge v Fc Cobenhagen 408
DAN 17:00 Silkeborg v Esbjerg 409
HOL 17:30 Sparta Rotterdam v Feyenoord 410
RUS 17:30 Kuban Krasnodar v Zenit St. Petersburg 412
İNP 18:00 Wigan v Manchester City 413
FR1 18:00 Lorient v Nice 415
FR1 18:00 Monaco v Lens 416
İS1 18:00 Espanyol v Tenerife 418
İS1 18:00 Malaga v Almeria 420
İS1 18:00 Mallorca v Getafe 421
İS1 18:00 Xerez v Villarreal 422
İS1 18:00 Zaragoza v Racing Santander 424
İS2 18:00 Albacete v Elche 425
İS2 18:00 Córdoba v Gimnastic Tarragona 426
İS2 18:00 Levante v Real Sociedad 427
İS2 18:00 Numancia v Girona 428
TSL 18:00 Antalyaspor v Diyarbakırspor 429
AL1 18:30 Dortmund v Bochum 430
ARJ 19:00 Independiente v Chacarita Juniors 432
BEL 19:00 Genk v KV Mechelen 433
DAN 19:00 Brondby v Midtjylland 434
YUN 19:00 Iraklis v Panionios 435
YUN 19:00 Kavala v Panathinaikos 436
NOR 19:00 Bodo/Glimt v Tromso 437
NOR 19:00 Lyn v Stromsgodset 438
NOR 19:00 Sandefjord v Lillestrom 439
NOR 19:00 Start Kristiansand v Aalesund 440
NOR 19:00 Viking v Rosenborg 441
NOR2 19:00 Alta v Mjondalen 442
NOR2 19:00 Ham Kam v Bryne 443
NOR2 19:00 Honefoss v Skeid Oslo 444
TBA 19:00 Dardanelspor v Çaykur Rizespor 445
İS1 20:00 Athletic Bilbao v Sporting Gijon 446
TSL 20:00 Galatasaray v Trabzonspor 448
BRE 21:00 Fluminense v Internacional 449
BRE 21:00 Gremio v Coritiba 450
BRE 21:00 Palmeiras v Flamengo 451
BRE 21:00 Sport Recife v Corinthians 452
NOR 21:00 Brann v Valerenga 453
ARJ 21:10 Huracan v River Plate 454
YUN 21:15 AEK Atina v Panthrakikos 455
BEL 21:30 Club Brugge v AA Gent 456
ITA 21:45 Milan v Roma 458
FR1 22:00 Toulouse v Paris S.G. 459
ABD 22:00 Houston 1836 v Los Angeles Galaxy 460
İS1 22:00 Osasuna v Atletico Madrid 461
ARJ 23:10 Boca Juniors v Atletico Tigre 462
BRE 23:30 Atletico Paranaense v Santo Andre 463
BRE 23:30 Cruzeiro v Botafogo 464
BRE 23:30 Vitória v Nautico 465
MEK 00:30 Club America v Puebla 466
ARJ 01:15 Newells Old Boys v Estudiantes 467
DAN 20:00 SonderjyskE v AGF Aarhus 471
NOR 20:00 Fredrikstad v Odd Grenland 472
İSÇ 20:00 Hacken v Djurgarden 473
İSÇ 20:00 Halmstad v Hammarby 474
İSÇ 20:00 Malmo FF v Goteborg 475
TBA 20:00 Erciyesspor v Kocaelispor 476
AL2 21:15 Union Berlin v Fürth 477
İN1 21:45 Leeds United v Norwich City 478
FR2 21:45 Nantes v Metz 479
ITB 21:45 Albinoleffe v Sassuolo 480
İNP 22:00 Fulham v Hull City 481
MEK 03:00 Santos Laguna v Guadalajara 483

Hiç yorum yok:

bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.