BAHIS YAP!

10 Ekim 2009 Cumartesi

iddaa maçları - 10/11/12 ekim 2009

birçoğu onlinetribün'den canlı yayınlanacak olan iddaa bülteni maçlarına iddaa'dan daha yüksek oranlarla canlı bahis oynamak için soldaki banner'a tıklayabilirsiniz.

HAZ 11:30 Avustralya v Hollanda 151
HAZ 13:20 Japonya v İskoçya 152
FİN2 14:30 Klubi 04 v KPV 153
U21 14:45 Galler U21 v Bosna-Hersek U21 154
U21 15:00 Rusya U21 v F.Adaları U21 155
DKE 15:00 Zambiya v Mısır 156
DKE 15:30 Malavi v Fildişi Sahilleri 157
İN1 17:00 Carlisle v Norwich City 158
İN1 17:00 Charlton v Oldham 159
İN1 17:00 Gillingham v Wycombe 160
İN1 17:00 Huddersfield v Exeter 161
İN1 17:00 Leyton Orient v Colchester 162
İN1 17:00 Milton Keynes Dons v Walsall 163
İN1 17:00 Swindon v Millwall 164
İN1 17:00 Yeovil v Brighton 165
İN2 17:00 Accrington Stanley v Cheltenham 166
İN2 17:00 Aldershot v Morecambe 167
İN2 17:00 Bournemouth v Chesterfield 168
İN2 17:00 Bradford v Crewe 169
İN2 17:00 Bury v Northampton 170
İN2 17:00 Dagenham & Rbridge v Darlington 171
İN2 17:00 Grimsby Town v Burton Albion 172
İN2 17:00 Macclesfield v Lincoln 173
İN2 17:00 Rochdale v Barnet 174
İN2 17:00 Rotherham United v Hereford 175
İN2 17:00 Shrewsbury v Port Vale 176
İBSL 17:00 Altrincham v Mansfield 177
İBSL 17:00 Cambridge v Ebbsfleet United 178
İBSL 17:00 Chester City v Rushden 179
İBSL 17:00 Crawley Town v Barrow 180
İBSL 17:00 Forest Green v Wimbledon 181
İBSL 17:00 Gateshead v Eastbourne Borough 182
İBSL 17:00 Kidderminster v Luton 183
İBSL 17:00 Oxford v Grays Athletic 184
İBSL 17:00 Salisbury v York 185
İBSL 17:00 Stevenage v Hayes 186
İBSL 17:00 Tamworth v Histon 187
U21 17:00 Azerbaycan U21 v Avusturya U21 188
U21 17:00 Moldova U21 v Andorra U21 189
U21 17:00 İskoçya U21 v Beyaz Rusya U21 190
HAZ 17:00 Norveç v Güney Afrika 191
HAZ 17:00 Büyükşehir Bld. v Khazar Lankaran T 192
İK1 17:00 Airdrie Utd. v Raith Rovers 193
İK1 17:00 Dundee v Partick Thistle 194
İK1 17:00 Dunfermline Athletic v Ayr United 195
İK1 17:00 Inverness C.T. v Queen of the South 196
İK1 17:00 Greenock Morton v Ross County 197
İK2 17:00 Brechin City v Alloa Athletic 198
İK2 17:00 Clyde v Stenhousemuir 199
İK2 17:00 Cowdenbeath v Peterhead 200
İK2 17:00 East Fife v Dumbarton 201
İK2 17:00 Stirling Albion v Arbroath 202
İK3 17:00 Annan Athletic v Montrose 203
İK3 17:00 East Stirling v Berwick 204
İK3 17:00 Elgin City v Albion Rovers 205
İK3 17:00 Forfar Athletic v Livingston 206
İK3 17:00 Queen`s Park v Stranraer 207
İSÇ2 17:00 Ljungskile v Assyriska 208
İSÇ2 17:00 Trollhattan FC v Qviding 209
DKE 17:00 Finlandiya v Galler 210
DGŞ 17:30 Brezilya U20 v Almanya U20 211
DKE 17:30 Kamerun v Togo 212
DKE 17:30 Gabon v Fas 213
U21 18:00 Bulgaristan U21 v Karadağ U21 214
DKE 18:00 Beyaz Rusya v Kazakistan 215
DKE 18:00 Rusya v Almanya 216
DKE 18:30 Bahreyn v Yeni Zellanda 217
DKE 18:45 Lüksemburg v İsviçre 218
TBA 19:00 Karşıyaka v Konyaspor S 219
DKE 19:00 Ermenistan v İspanya 220
DKE 19:00 Estonya v Bosna-Hersek 221
DKE 19:15 Ukrayna v İngiltere 223
DKE 20:00 Güney Kıbrıs v Bulgaristan 224
DKE 20:00 Karadağ v Gürcistan 225
İS2 21:00 Celta Vigo v Albacete 226
İS2 21:00 Elche v Recreativo Huelva 227
İS2 21:00 Girona v Castellon 228
İS2 21:00 Huesca v Numancia 229
İS2 21:00 Las Palmas v Hercules 230
İS2 21:00 Real Murcia v Córdoba 231
İS2 21:00 Gimnastic Tarragona v Levante 232
İS2 21:00 Villarreal II v Rayo Vallecano 233
DGŞ 21:00 Birleşik Arap Emirlikleri U20 v Kosta Rika U20 234
DKE 21:00 Danimarka v İsveç 235
DKE 21:00 Liechtenstein v Azerbaycan 236
DKE 21:30 Avusturya v Litvanya 237
DKE 21:30 Çek Cumhuriyeti v Polonya 239
DKE 21:30 Yunanistan v Letonya 241
DKE 21:30 Sırbistan v Romanya 243
DKE 21:30 Slovakya v Slovenya 245
DKE 21:45 Belçika v Türkiye 246
DKE 22:00 Fransa v Faroe Adaları 247
DKE 22:00 İsrail v Moldova 248
DKE 22:00 İrlanda v İtalya 249
BRE 22:10 Corinthians v Gremio 250
BRE 22:10 Flamengo v Sao Paulo 251
BRE 22:10 Santo Andre v Fluminense 252
BRE2 22:10 Brasiliense v Guarani 253
BRE2 22:10 Fortaleza v Figueirense 254
BRE2 22:10 Ponte Preta v Vasco de Gama 255
DKE 22:45 Portekiz v Macaristan 256
ABD 23:00 Toronto FC v San Jose Earthquakes 257
BRE 00:30 Coritiba v Gremio Barueri 258
BRE 00:30 Internacional v Atletico Paranaense 259
DKE 01:00 Meksika v El Salvador 265
ABD 02:30 New England Revolution v Columbus Crew 267
BRE2 03:00 Juventude v Campinense PB 268
MEK 03:30 U.A.G. (Tecos) v Guadalajara 269
DKE 05:00 Kosta Rika v Trinidad-Tobago 270
DKE 05:00 Honduras v ABD 271
ABD 05:30 Chivas USA v Kansas City Wizards 272
DKE 01:00 Arjantin v Peru 261
DKE 01:00 Kolombiya v Şili 262
DKE 01:00 Ekvador v Uruguay 263
DKE 01:00 Venezuella v Paraguay 266
U21 12:00 Kazakistan U21 v İsveç U21 301
ITB 13:30 Vicenza v Cesena 302
FİN2 15:00 Jippo v PoPa 303
FİN2 15:00 Oulu v Hameenlinna 304
FİN2 15:00 TPV Tampere v KooTeePee 305
TBA 15:00 Adanaspor v Samsunspor 306
TBA 15:00 Boluspor v Giresunspor 307
TBA 15:00 Hacettepe v Altay 308
TBA 15:00 Kardemir Karabük v Kartalspor 309
TBA 15:00 Kocaelispor v G.Antep Bld.Spor 310
TBA 15:00 Mersin I.Y. v Dardanelspor 311
TBA 15:00 Orduspor v Bucaspor 312
T2-1 15:00 Beykozspor 1908 v Yalovaspor 313
T2-1 15:00 Pendikspor v Gebzespor 314
T2-2 15:00 Eyüp v Turgutluspor 315
T2-2 15:00 Denizli Bld. v Alanyaspor 316
T2-3 15:00 Karadeniz Trabzonspor v Buğsaş Spor 317
T2-3 15:00 Pursaklarspor v Kırşehirspor 318
T2-4 15:00 Elazığspor v Adıyamanspor 319
T2-4 15:00 Mardinspor v Belediye Vanspor 320
TÜ3-1 15:00 Çerkezköy Bld. v Bursa Nilüferspor 321
TÜ3-2 15:00 İzmirspor v Tekirova Bld. 322
TÜ3-3 15:00 Maltepespor v MKE Kırıkkale 323
TÜ3-4 15:00 Bafra Bld. v Trabzon Yalıspor 324
TÜ3-5 15:00 Diyarbakır Kayapınar v Hatayspor 325
HAZ 16:00 Gaziantepspor v Baku T 326
ITB 16:00 Albinoleffe v Ascoli 327
ITB 16:00 Padova v Mantova 328
ITB 16:00 Sassuolo v Grosseto 329
ITB 16:00 Torino v Modena 330
NOR2 16:00 Bryne v Haugesund 331
NOR2 16:00 Mjondalen v Moss 332
NOR2 16:00 Nybergsund v Stavanger IF 333
NOR2 16:00 Sparta Sarpsborg v Honefoss 334
NOR2 16:00 Tromsdalen v Alta 335
İSÇ2 17:00 Atvidaberg v IK Sirius FK 336
İSÇ2 17:00 Syrianska FC v Angelholms FF 337
İSÇ2 17:00 Vasalund/Essinge IF v Mjallby 338
İS2 18:00 Real Sociedad v Salamanca 339
DKE 18:00 Benin v Gana 340
FİN2 18:30 PS Kemi v PK-35 341
NOR2 19:00 Notodden v Ham Kam 342
NOR2 19:00 Sogndal v Lov Ham 343
DKE 19:00 Nijerya v Mozambik 344
DKE 19:00 Tunus v Kenya 345
İN2 19:15 Notts County v Torquay 346
İS2 20:00 Real Betis v Real Union 347
DKE 20:00 Gine v Burkina Faso T 348
DKE 21:00 Mali v Sudan 349
DKE 21:15 Cezayir v Ruanda 350
ITB 21:45 Salernitana v Cittadella 351
İS2 22:00 Cadiz v Cartagena 352
DKE 23:00 Bolivya v Brezilya 353
MEK 00:00 San Luis v Atlante 355
FİN2 18:30 Atlantis v Viikingit 401
İSÇ2 20:00 Jönköpings Södra v Falkenbergs FF 402
İSÇ2 20:00 Landskrona v Norrkoping 403
TBA 20:00 Çaykur Rizespor v Erciyesspor 404
İSÇ2 20:15 Sundsvall v Vasby United 405
İN1 21:45 Tranmere v Stockport 406
ITB 21:45 Frosinone v Crotone 407
BRE 22:00 Atletico Mineiro v Cruzeiro 409
BRE 22:00 Botafogo v Avai 410
BRE 22:00 Goias v Sport Recife 411
BRE 22:00 Nautico v Palmeiras 413
BRE 22:00 Santos v Vitória 414

Hiç yorum yok:

bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.