BAHIS YAP!

7 Temmuz 2009 Salı

iddaa bülteni - 7/8/9 temmuz 2009

aşağıdaki maçlara internetten en yüksek oranlarla iddaa oynamak ve size özel bonuslardan faydalanmak için soldaki uzun banner'a tıklamanız yeterli.

HAZ 15:30 Zenit St. Petersburg v Anderlecht T 501
ŞMP 20:00 Sant Julià (1) v (1) Tre Fiori 502
HAZ 20:30 Twente v Schalke 04 T 503
İRL 21:45 Cork City v St Patrick`s Ath 504
GK 02:00 Jamaika v Kosta Rika T 505
BRE2 03:00 Campinense PB v Juventude 507
BRE2 03:00 Guarani v Brasiliense 508
GK 04:00 El Salvador v Kanada T 509
HAZ 18:00 Manisaspor v Maccabi Netanya T 511
FİK 18:30 Inter Turku v RoPS 512
FİK 18:30 Mypa v KuPS Kuopio 513
FİK 18:30 PoPa v PK-35 514
FİK 18:30 TPV Tampere v Jippo 515
HAZ 20:00 Heerenveen v Sivasspor T 516
NOK 20:00 Alta v Molde 517
NOK 20:00 Sogndal v Aalesund 518
NOK 20:00 Stabaek v Lillestrom 519
NOK 20:00 Valerenga v Mjondalen 521
NOR2 20:00 Notodden v Bryne 522
İSÇK 20:00 Hacken v Orebro 523
İSÇK 20:00 Mjallby v AIK Stockholm 525
HAZ 20:30 Basel v Shakhtar Donetsk 527
ŞMP 21:30 Mogren Budva (2) v (0) Hibernians Fc 528
GK 02:00 Haiti v Grenada T 529
BRE 03:50 Corinthians v Fluminense 531
LKU 03:50 Estudiantes v Cruzeiro 533
GK 04:00 ABD v Honduras T 535
AVL 16:00 FC Mika (1) v (3) Helsingborg 537
AVL 16:00 Okzhetpes (2) v (1) Zimbru 538
AVL 16:00 Zestafoni (5) v (1) Lisburn Distillery 539
AVL 17:00 Inter Baku (1) v (2) Trnava 540
AVL 17:00 Irtysh (0) v (1) Haladás 541
AVL 18:00 Renova (1) v (2) Dinamo Minsk 542
AVL 18:00 MTZ-RIPO Minsk (1) v (1) Sutjeska Niksic 543
FİK 18:30 KooTeePee v Honka 544
FİK 18:30 Tampere United v Jaro 545
AVL 19:00 Bnei Yehuda TA (1) v (0) Simurg 546
AVL 19:30 Birkirkara (0) v (1) Slaven Koprivnica 547
AVL 19:30 Nomme Kalju (1) v (2) Dinaburg 548
AVL 20:00 B36 Torshaven (0) v (2) Olimpi Rustavi 549
AVL 20:00 Dinamo Tirana (1) v (4) Lahti 550
AVL 20:00 Rosenborg (3) v (0) Runavik 551
AVL 20:00 Vetra (3) v (0) Grevenmacher 552
NOK 20:00 Brann v Lyn 553
NOK 20:00 Odd Grenland v Fredrikstad 555
İSÇK 20:00 Goteborg v Gefle 557
AVL 20:30 Rudar Velenje (3) v (0) Trans Narva 559
AVL 21:00 Kaerjeng (0) v (5) Anorthosis 560
AVL 21:00 Llanelli (1) v (0) Motherwell 561
AVL 21:00 TNS (1) v (2) Fram 562
AVL 21:00 Vllaznia (2) v (1) Sligo Rovers 563
AVL 21:30 Polonia Warsaw (2) v (0) Buducnost P 564
AVL 21:30 Siroki Brijeg (2) v (0) Banants Yerevan 565
AVL 21:45 Linfield (0) v (4) Randers FC 566
AVL 22:15 Keflavik (0) v (3) Valletta 567
İZL 22:15 Fjolnir v Stjarnan 568
İZL 23:00 Hafnarfjordur v Fylkir 569
GK 03:00 Guadeloupe v Nikaragua T 570

Hiç yorum yok:

bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.