BAHIS YAP!

16 Temmuz 2009 Perşembe

iddaa maçları - 18/19/20 temmuz 2009

bu maçlara internetten en güvenli şekilde online bahis oynamak için soldaki uzun banner'a tıklayın.

DAN 16:00 FC Nordsjaelland v Fc Cobenhagen 211
HAZ 17:00 Heracles Almelo v Kayserispor 213
İSÇ2 17:00 Trollhattan FC v Atvidaberg 214
RUS 17:15 Dinamo Moscow v Spartak Nalchik 215
GER1 18:00 Bucaspor v Kardemir Karabük T 101
AU2 18:00 Aus.Lustenau v Altach 216
DAN 18:00 Midtjylland v Esbjerg 217
HAZ 18:00 Ankaragücü v Freiburg 218
HAZ 18:00 PSV Eindhoven v Sivasspor T 219
FİN 18:30 Haka v VPS 220
FİN 18:30 Jyvaskyla JK v Inter Turku 221
İSV 18:45 Neuchatel Xamax v Zurich 222
İSV 18:45 Young Boys v St Gallen 224
İZL 19:00 Hafnarfjordur v Keflavik 226
İSÇ 19:00 Kalmar v Brommapojkarna 227
HAZ 19:30 Denizlispor v Pandurii T 229
HAZ 19:30 Nürnberg v Fenerbahçe T 230
RUS 19:30 Saturn v Rostov 231
HAZ 20:00 Gaziantepspor v Vaslui T 232
HAZ 20:00 Loko Mezdra v Manisaspor T 233
HAZ 20:00 Standard Liège v Trabzonspor T 234
ABD 20:00 Toronto FC v Houston 1836 235
AVU 20:30 Kapfenberg v Ried 236
AVU 20:30 Lask Linz v Mattersburg 237
HAZ 20:30 Omniworld v Büyükşehir Bld. 238
İRL 21:00 Shamrock v Sligo Rovers 111
İR1 21:30 Longford Town v Mervue United 239
İR1 22:00 Finn Harps v Athlone 240
BRE2 22:10 Atletico Goianiense v Fortaleza 241
BRE2 22:10 Bragantino v Ponte Preta 242
BRE2 22:10 Campinense PB v Bahia 243
BRE2 22:10 Guarani v Parana 244
BRE2 22:10 Sao Caetano v Duque de Caxias 245
GK 00:00 Kanada v Honduras 246
BRE 00:30 Fluminense v Goias 248
BRE 00:30 Palmeiras v Santo Andre 249
BRE2 03:00 America FC v Juventude 250
GK 03:00 ABD v Panama 251
ABD 03:00 Columbus Crew v Salt Lake 253
ABD 03:00 DC United v Colorado Rapids 254
ABD 03:30 Chicago Fire v San Jose E´quakes 255
JAP 12:00 Hiroshima v Ichihara 301
JAP 12:00 Yamagata v Iwata 302
RUS 12:45 Tom Tomsk v Khimki 303
JAP 13:00 Kashiwa v Gamba Osaka 304
DAN 15:00 SonderjyskE v Randers FC 305
RUS 15:00 Amkar Perm v Lokomotiv Moscow 306
RUS 15:00 Spartak Moscow v Krylya Sovetov 307
DAN 17:00 Koge v Silkeborg 308
İZL 17:00 IBV Vestmannaeyjar v Fram 309
İR1 17:00 Monaghan Utd. v Waterford United 310
İSV 17:00 Basel v Aarau 311
İSV 17:00 Bellinzona v Luzern 312
İSV 17:00 Grasshoppers v Sion 313
RUS 17:15 FC Moscow v Kuban Krasnodar 314
AVU 18:00 Salzburg v Austria Vienna 315
FİN 18:30 Honka v IFK Mariehamn 317
FİN 18:30 KuPS Kuopio v Lahti 318
FİN 18:30 Mypa v RoPS 319
FİN 18:30 TPS Turku v Hjk 320
FİN2 18:30 Hameenlinna v KooTeePee 321
FİN2 18:30 Kiisto Vaasa v TPV Tampere 322
FİN2 18:30 KPV v Atlantis 323
FİN2 18:30 Oulu v PS Kemi 324
FİN2 18:30 Viikingit v TP-47 325
DAN 19:00 Brondby v Odense 326
İSÇ 19:00 Djurgarden v Elfsborg 328
İSÇ 19:00 Gefle v Helsingborg 330
İSÇ 19:00 Goteborg v Trelleborg 332
İSÇ2 19:00 Falkenbergs FF v Assyriska 334
İSÇ2 19:00 Ljungskile v Qviding 335
İSÇ2 19:00 Syrianska FC v Vasalund/Essinge IF 336
RUS 19:30 Terek v Zenit St. Petersburg 337
HAZ 19:30 Bursaspor v Hapoel Tel Aviv T 338
HAZ 20:15 Rapid Vienna v Liverpool 339
HAZ 21:00 Beşiktaş v Catania 340
İRL 21:00 Bohemians v Derry City 341
İR1 21:30 Kildare v Limerick 342
BRE 22:00 Atletico Paranaense v Coritiba 343
BRE 22:00 Cruzeiro v Corinthians 344
BRE 22:00 Gremio v Internacional 346
BRE 22:00 Sao Paulo v Santos 348
BRE 22:00 Vitória v Atletico Mineiro 350
İZL 22:15 Fjolnir v KR Reykjavík 351
İZL 22:15 Grindavík v Stjarnan 352
GK 23:00 Guadeloupe v Kosta Rika 353
BRE 00:30 Flamengo v Botafogo 114
BRE 00:30 Gremio Barueri v Nautico 355
BRE 00:30 Sport Recife v Avai 356
ABD 01:00 New England Re lution v Chivas USA 357
GK 02:00 Meksika v Haiti 358
PAT 15:00 Mersin I.Y. v Konyaspor T 401
BOL 16:00 Çorumspor v Gebzespor T 402
PAM 16:00 Van Belediyespor v Sakaryaspor T 403
BOL 18:00 Turgutluspor v Adıyamanspor T 404
DAV 18:00 Hacettepe v Karşıyaka T 405
PAM 18:00 Denizli Bld. v Konya Şekerspor T 406
FİN 19:00 Jaro v Tampere United 407
HAZ 19:30 Denizlispor v Poli AEK Timisoara T 408
DAN 20:00 AGF Aarhus v Aalborg 409
HAZ 20:00 Dornbirn 1913 v Gençlerbirliği 410
HAZ 20:00 Manisaspor v Maccabi Tel Aviv T 411
İSÇ 20:00 Hammarby v Orgryte 412
İSÇ 20:00 Malmo FF v Halmstad 414
İSÇ 20:00 Orebro v Hacken 416
İSÇ2 20:00 Landskrona v Angelholms FF 418
İSÇ2 20:00 Vasby United v IK Sirius FK 419
İSÇ 21:00 GAIS v AIK Stockholm 420
İSÇ2 21:00 Jönköpings Södra v Sundsvall 422
ALSK 21:20 Wolfsburg v Werder Bremen 423

Hiç yorum yok:

bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.