BAHIS YAP!

10 Temmuz 2009 Cuma

iddaa maçları - 10/11/12 temmuz 2009

aşağıdaki maçlara bahis sitesi betsson209'da tek maç olanağıyla iddaa oynamak için soldaki uzun banner'a tıklamanız yeterli. bol şans!

RUS 18:00 Khimki v Saturn 101
HAZ 18:00 Denizlispor v Manisaspor T 102
HAZ 20:00 Emmen v Büyükşehir Bld. 103
HAZ 21:00 Marseille v Dinamo Bükreş T 104
HAZ 21:15 Salzburg v Bayern Munich 105
İRL 21:45 Bray Wanderers v Shamrock 106
İRL 21:45 Derry City v Drogheda United 107
İRL 21:45 St Patrick`s Ath v Galway United 108
İR1 21:45 Limerick v Wexford Youths 109
İR1 21:45 Mervue United v Kildare 110
İR1 21:45 Sporting Fingal v Monaghan Utd. 111
İR1 21:45 Univ College Dublin v Shelbourne 112
İRL 22:00 Dundalk v Bohemians 113
GK 02:00 Kosta Rika v Kanada T 114
BRE2 03:00 Figueirense v Fortaleza 116
BRE2 03:00 Sao Caetano v Portuguesa de Desportos 117
GK 04:00 El Salvador v Jamaika T 118
JAP 12:00 Kashima v Omiya 201
JAP 13:00 Ichihara v Kobe 202
JAP 13:00 Niigata v Kawasaki 203
JAP 13:00 Urawa v Hiroshima 204
JAP 13:00 Yokohama FM v Yamagata 205
RUS 13:00 Amkar Perm v Dinamo Moscow 206
JAP 13:30 Gamba Osaka v Shimizu 207
FİN2 15:00 Hameenlinna v Kiisto Vaasa 208
RUS 15:30 Krylya Sovetov v Rubin Kazan 209
FİN2 16:00 Jippo v Oulu 210
FİN2 16:00 PS Kemi v PoPa 211
HAZ 17:00 Sturm Graz v Werder Bremen 212
İSÇ 17:00 Kalmar v Djurgarden 213
RUS 17:45 Terek v CSKA Moscow 215
FİN 18:30 Inter Turku v IFK Mariehamn 216
İSV 18:45 Aarau v Grasshoppers 217
İZL 19:00 KR Reykjavík v Valur 218
NOR 19:00 Stabaek v Viking 219
HAZ 20:00 Heerenveen v Olympiakos T 221
RUS 20:00 Rostov v Spartak Moscow 222
HAZ 20:15 Rapid Vienna v Schalke 04 223
NOR2 20:45 Mjondalen v Kongsvinger 224
HAZ 21:00 Bayer Leverkusen v Galatasaray T 225
İR1 21:00 Waterford United v Finn Harps 226
HAZ 21:30 Steaua Bucuresti v Gençlerbirliği 227
İR1 21:45 Athlone v Longford Town 228
BRE2 22:10 America FC v Bahia 229
BRE2 22:10 Bragantino v Vila Nova 230
BRE2 22:10 Ceara v ABC Natal 231
BRE2 22:10 Ipatinga v Duque de Caxias 232
BRE2 22:10 Vasco de Gama v Ponte Preta 233
ABD 23:00 New England Re lution v Kansas City Wizards 234
ABD 23:00 Seattle Sounders v Houston 1836 235
BRE 00:30 Avai v Botafogo 236
BRE 00:30 Gremio Barueri v Coritiba 237
BRE 00:30 Palmeiras v Nautico 238
GK 02:00 ABD v Haiti 239
BRE2 03:00 Atletico Goianiense v Parana 240
ABD 03:00 Chicago Fire v Columbus Crew 241
GK 04:00 Honduras v Grenada T 242
ABD 04:30 Colorado Rapids v FC Dallas 243
ABD 05:30 San Jose E´quakes v Toronto FC 244
ABD 06:00 Chivas USA v Los Angeles Galaxy 245
JAP 12:00 Kyoto Purple Sanga v Kashiwa 301
JAP 12:30 FC Tokyo v Nagoya 302
JAP 13:00 Iwata v Oita 303
RUS 13:00 Zenit St. Petersburg v FC Moscow 304
RUS 16:30 Lokomotiv Moscow v Tom 305
İSV 17:00 Bellinzona v Neuchatel Xamax 306
İSV 17:00 St Gallen v Basel 307
İSÇ 18:00 Helsingborg v Elfsborg 308
FİN 18:30 KuPS Kuopio v Hjk 310
FİN 18:30 Lahti v Honka 311
FİN 18:30 RoPS v Jaro 312
FİN 18:30 VPS v Tampere United 313
FİN2 18:30 Klubi 04 v Viikingit 314
FİN2 18:30 TP-47 v KooTeePee 315
FİN2 18:30 TPV Tampere v KPV 316
NOR 19:00 Fredrikstad v Sandefjord 317
NOR 19:00 Lillestrom v Aalesund 319
NOR 19:00 Lyn v Bodo/Glimt 321
NOR 19:00 Odd Grenland v Start Kristiansand 323
NOR 19:00 Stromsgodset v Rosenborg 325
NOR2 19:00 Bryne v Nybergsund 327
NOR2 19:00 Ham Kam v Notodden 328
NOR2 19:00 Haugesund v Alta 329
NOR2 19:00 Honefoss v Moss 330
NOR2 19:00 Lov Ham v Stavanger IF 331
NOR2 19:00 Sparta Sarpsborg v Sogndal 332
NOR2 19:00 Skeid Oslo v Tromsdalen 333
RUS 19:00 Kuban Krasnodar v Spartak Nalchik 334
İSÇ 19:00 Brommapojkarna v Malmo FF 335
İSÇ 19:00 GAIS v Halmstad 337
İSÇ2 19:00 Assyriska v Jönköpings Södra 339
İSÇ2 19:00 Qviding v Vasby United 340
İSÇ2 19:00 Sundsvall v Landskrona 341
İSÇ2 19:00 Vasalund/Essinge IF v Trollhattan FC 342
HAZ 20:00 Guadalajara v Sivasspor T 343
ARP 20:30 Gimnasia y Esgrima (0) v (3) Atlético Rafaela 344
NOR 21:00 Molde v Brann 345
İRL 21:45 Sligo Rovers v Cork City 347
BRE 22:00 Atletico Paranaense v Internacional 348
BRE 22:00 Cruzeiro v Atletico Mineiro 349
BRE 22:00 Gremio v Corinthians 350
BRE 22:00 Sao Paulo v Flamengo 351
İZL 22:15 IBV Vestmannaeyjar v Keflavik 352
ARP 22:45 Rosario Central (1) v (0) Belgrano 353
GK 00:00 Panama v Nikaragua T 354
BRE 00:30 Fluminense v Santo Andre 355
BRE 00:30 Sport Recife v Goias 356
BRE 00:30 Vitória v Santos 357
GK 02:00 Meksika v Guadeloupe T 358

Hiç yorum yok:

bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.