BAHIS YAP!

23 Temmuz 2009 Perşembe

iddaa bülteni - 25/26/27 temmuz 2009

bu maçlara bahis sitesi betsson24'te yüksek oranlarla bahis oynamak ve size özel bonualardan faydalanmak için soldaki uzun banner'a tıklayabilirsiniz.

HAZ 03:00 Milan v Chelsea T 129
HAZ 04:30 River Plate v Everton T 277
JAP 12:00 FC Tokyo v Hiroshima 201
JAP 13:00 Gamba Osaka v Oita 202
JAP 13:00 Ichihara v Shimizu 203
JAP 13:00 Kashima v Kashiwa 204
JAP 13:00 Kobe v Omiya 205
JAP 13:00 Urawa v Nagoya 206
HAZ 15:00 Waalwijk v Kayserispor T 207
COR 15:00 Çaykur Rizespor v Giresunspor 208
RUS 15:30 Krylya Sovetov v Saturn 209
DAN 16:00 Fc Cobenhagen v Herfolge 210
FİN 16:00 Jaro v Inter Turku 211
FİN2 16:00 Atlantis v KPV 212
FİN2 16:00 PS Kemi v Oulu 213
FİN2 16:00 TPV Tampere v Kiisto Vaasa 214
RUS 16:15 Lokomotiv Moscow v Dinamo Moscow 215
HAZ 16:30 Eskişehirspor v Sochaux T 216
İSCK 17:00 Airdrie Utd. v Partick Thistle 217
İSCK 17:00 Annan Athletic v Queen`s Park 218
İSCK 17:00 Ayr United v Albion Rovers 219
İSCK 17:00 Dunfermline Athletic v Arbroath 220
İSCK 17:00 East Fife v Forfar Athletic 221
İSCK 17:00 Elgin City v Brechin City 222
İSCK 17:00 Inverness C.T. v Montrose 223
İSCK 17:00 Peterhead v Cowdenbeath 224
İSCK 17:00 Queen of the South v Livingston 225
İSCK 17:00 Ross County v Alloa Athletic 226
İSCK 17:00 Stenhousemuir v Clyde 227
İSCK 17:00 Stirling Albion v Raith Rovers 228
İSCK 17:00 Stranraer v Berwick 229
İSÇ 17:00 Brommapojkarna v Kalmar 230
İSÇ2 17:00 Angelholms FF v Landskrona 232
HAZ 17:30 Mönchengladbach v Bolton 233
RUS 17:45 Zenit St. Petersburg v Rubin Kazan 234
AU2 18:00 FC Admira v First Vienna 235
DAN 18:00 Odense v SonderjyskE 236
HAZ 18:30 Arminia Bielefeld v Ankaraspor 237
İSV 18:45 St Gallen v Neuchatel Xamax 238
İSV 18:45 Zurich v Bellinzona 239
HAZ 19:00 Bochum v Trabzonspor 240
HAZ 19:00 Haarlem v Manisaspor 241
HAZ 20:00 Heracles Almelo v Gaziantepspor 242
FKU 20:00 Gueugnon v Troyes 243
FKU 20:00 Laval v Arles 244
FKU 20:00 Reims v Amiens 245
RUS 20:00 Rostov v Tom Tomsk 246
AVU 20:30 Ried v Salzburg 247
NOR 20:45 Start Kristiansand v Stabaek 248
HSK 21:00 Heerenveen v Az Alkmaar T 250
İR1 21:00 Waterford United v Limerick 252
BSK 21:30 Standard Liège v Genk T 253
BK 21:30 Lyon v Beşiktaş T 255
İR1 21:30 Kildare v Monaghan Utd. 256
İR1 21:45 Athlone v Shelbourne 257
İR1 21:45 Finn Harps v Wexford Youths 258
ABD 22:00 Seattle Sounders v Chicago Fire 259
FRS 22:00 Bordeaux v Guingamp T 260
BRE2 22:10 Bahia v Vasco de Gama 262
BRE2 22:10 Ponte Preta v Figueirense 263
BRE2 22:10 Portuguesa de Desportos v America FC 264
BRE2 22:10 Vila Nova v Campinense PB 265
BK 23:30 Malaga v Aston Villa 266
BRE 00:30 Atletico Paranaense v Avai 267
BRE 00:30 Botafogo v Internacional 268
BRE 00:30 Gremio v Santo Andre 269
MEK 01:00 Cruz Azul v Jaguares 270
ABD 02:30 Columbus Crew v Toronto FC 271
BRE2 03:00 Brasiliense v Atletico Goianiense 272
MEK 03:00 Indios v Monterrey 273
MEK 03:00 Tigres v Puebla 274
ABD 03:30 Houston 1836 v New England Re lution 275
ABD 04:00 Kansas City Wizards v Los Angeles Galaxy 276
ABD 04:30 Colorado Rapids v RB New York 278
MEK 04:45 Atlas v UNAM. (Pumas) 279
ABD 05:30 San Jose E´quakes v DC United 280
HAZ 02:00 Chelsea v Club America T 380
JAP 12:00 Iwata v Yokohama FM 301
JAP 12:00 Kyoto Purple Sanga v Kawasaki 302
JAP 12:00 Niigata v Yamagata 303
DAN 15:00 Silkeborg v Midtjylland 304
İRL 15:00 Bohemians v Shamrock 305
KAR 15:00 Kartalspor v Adanaspor 306
PAT 15:00 Konyaspor v Boluspor 307
RUS 15:00 CSKA Moscow v Spartak Moscow 308
DAN 17:00 Aalborg v FC Nordsjaelland 309
İR1 17:00 Sporting Fingal v Longford Town 310
İSCK 17:00 Dumbarton v Greenock Morton 311
İSV 17:00 Aarau v Young Boys 312
İSV 17:00 Luzern v Grasshoppers 313
İSV 17:00 Sion v Basel 314
AVU 18:00 Mattersburg v Rapid Vienna 315
HAZ 18:00 Tottenham v Celtic T 316
RUS 18:00 Spartak Nalchik v FC Moscow 317
İSÇ2 18:00 Vasalund/Essinge IF v Syrianska FC 318
FİN 18:30 Hjk v Haka 319
FİN 18:30 Honka v VPS 320
FİN 18:30 KuPS Kuopio v IFK Mariehamn 321
FİN 18:30 RoPS v Lahti 322
FİN 18:30 Tampere United v Mypa 323
FİN2 18:30 Jippo v PK-35 324
FİN2 18:30 KooTeePee v Hameenlinna 325
FİN2 18:30 TP-47 v Viikingit 326
DAN 19:00 Esbjerg v Brondby 327
HAZ 19:00 Kasımpaşa v Ergotelis T 328
NOR 19:00 Brann v Bodo/Glimt 329
NOR 19:00 Sandefjord v Molde 330
NOR 19:00 Tromso v Stromsgodset 332
NOR 19:00 Valerenga v Odd Grenland 333
NOR 19:00 Viking v Lyn 335
NOR2 19:00 Lov Ham v Moss 337
NOR2 19:00 Mjondalen v Haugesund 338
NOR2 19:00 Nybergsund v Honefoss 339
NOR2 19:00 Sparta Sarpsborg v Bryne 340
NOR2 19:00 Skeid Oslo v Notodden 341
NOR2 19:00 Stavanger IF v Alta 342
NOR2 19:00 Tromsdalen v Ham Kam 343
İSÇ 19:00 Elfsborg v Djurgarden 344
İSÇ 19:00 Helsingborg v Gefle 346
İSÇ 19:00 Trelleborg v Goteborg 348
İSÇ2 19:00 Assyriska v Falkenbergs FF 350
İSÇ2 19:00 Qviding v Ljungskile 351
HAZ 19:30 Denizlispor v Palermo T 352
MEK 19:30 Monarcas Morelia v Santos Laguna 353
MEK 19:30 Toluca v Guadalajara 354
HAZ 20:00 Sunderland v Atletico Madrid T 355
RUS 20:00 Kuban Krasnodar v Terek 356
AVU 20:30 Kapfenberg v SK Austria Karnten 357
AVU 20:30 Sturm Graz v FC Wiener Neustadt 358
İRL 21:00 Derry City v Cork City 359
NOR 21:00 Rosenborg v Lillestrom 360
İRL 21:45 Sligo Rovers v St Patrick`s Ath 363
BRE 22:00 Atletico Mineiro v Goias 364
BRE 22:00 Corinthians v Palmeiras 366
BRE 22:00 Sport Recife v Nautico 368
BRE 22:00 Santos v Flamengo 369
İZL 22:15 IBV Vestmannaeyjar v Stjarnan 372
HAZ 22:15 Ajax Amsterdam v Benfica 373
BK 22:30 Sevilla v Seongnam 362
İZL 23:00 Hafnarfjordur v Breidablik 374
BK 23:30 Real Madrid v Al-Ittihad 375
HAZ 00:00 Milan v Inter T 376
BRE 00:30 Gremio Barueri v Sao Paulo 377
BRE 00:30 Fluminense v Cruzeiro 378
BRE 00:30 Vitória v Coritiba 379
COR 15:00 Çaykur Rizespor v Mersin I.Y. 401
COR 15:00 Giresunspor v Dardanelspor 402
BOL 16:00 Turgutluspor v Gebzespor 403
PAM 16:00 Denizli Bld. v Van Belediyespor 404
A19 17:00 Sırbistan U19 v Türkiye U19 405
A19 17:00 İspanya U19 v Fransa U19 406
BOL 18:00 Adıyamanspor v Çorumspor 407
PAM 18:00 Sakaryaspor v Konya Şekerspor 408
A19 19:00 Slovenya U19 v İngiltere U19 409
A19 19:00 İsviçre U19 v Ukrayna U19 410
FİN 19:00 Jyvaskyla JK v TPS Turku 411
DAN 20:00 Randers FC v AGF Aarhus 412
HAZ 20:00 Gaziantepspor v Zwolle T 413

Hiç yorum yok:

bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.