BAHIS YAP!

30 Temmuz 2009 Perşembe

iddaa bülteni - 1/2/3 ağustos 2009

bu maçlara bahis sitesi betsson'da yüksek oranlarla iddaa oynamak için soldaki uzun banner'a tıklayın.

HAZ 06:00 Los Angeles Galaxy v Barcelona 228
RUS 12:30 Tom Tomsk v CSKA Moscow 141
JAP 13:00 Hiroshima v Kashima 142
JAP 13:00 Iwata v Ichihara 143
JAP 13:00 Kawasaki v FC Tokyo 144
JAP 13:00 Niigata v Omiya 145
JAP 13:00 Oita v Nagoya 146
JAP 13:00 Yokohama FM v Kyoto Purple Sanga 147
RUS 15:00 Spartak Moscow v Kuban Krasnodar 148
DAN 16:00 Fc Cobenhagen v Silkeborg 149
EMI 16:00 Rangers v Paris S.G. T 150
FİN2 16:00 Kiisto Vaasa v Hameenlinna 151
FİN2 16:00 KooTeePee v TP-47 152
FİN2 16:00 Oulu v Jippo 153
FİN2 16:00 PoPa v PS Kemi 154
AFK 16:30 Dynamo Dresden v Nürnberg 155
AFK 16:30 FSV Frankfurt v Mönchengladbach 156
AFK 16:30 Paderborn v 1860 München 157
AFK 16:30 Unterhaching v Arminia Bielefeld 158
NOR 17:00 Molde v Start Kristiansand 159
İSIK 17:00 Airdrie Utd. v Alloa Athletic 161
İSIK 17:00 Brechin City v Elgin City 162
İSIK 17:00 Clyde v Forfar Athletic 163
İSIK 17:00 Cowdenbeath v Greenock Morton 164
İSIK 17:00 Dumbarton v Dunfermline Athletic 165
İSIK 17:00 Dundee v Stranraer 166
İSIK 17:00 East Fife v Raith Rovers 167
İSIK 17:00 Inverness C.T. v Annan Athletic 168
İSIK 17:00 Partick Thistle v Berwick 169
İSIK 17:00 Peterhead v Arbroath 170
İSIK 17:00 Queen`s Park v Queen of the South 171
İSIK 17:00 Ross County v Montrose 172
İSIK 17:00 Stenhousemuir v St. Johnstone 173
İSIK 17:00 Stirling Albion v Ayr United 174
İSV 17:00 Bellinzona v Aarau 175
İSV 17:00 Neuchatel Xamax v Sion 176
AU2 18:00 Altach v FC Wacker Innsbruck 178
DAN 18:00 SonderjyskE v Esbjerg 179
EMI 18:15 Arsenal v Atletico Madrid 180
FİN 18:30 Inter Turku v RoPS 181
RUS 19:30 Terek v FC Moscow 182
HOL 19:45 Willem II v Vitesse 183
FKU 20:00 Ajaccio v Laval 184
FKU 20:00 Amiens v Vannes 185
FKU 20:00 Angers v Nimes 186
FKU 20:00 Chateauroux v Clermont 187
FKU 20:00 Dijon v Brest 188
FKU 20:00 Istres v Strasbourg 189
FKU 20:00 Metz v Bastia 190
FKU 20:00 Fc Tours v Le Havre 191
FKU 20:00 Troyes v Nantes 192
AVU 20:30 Salzburg v Lask Linz 194
AFK 20:30 Burghausen v Ahlen 195
HOL 20:45 Heracles Almelo v Az Alkmaar 196
HOL 20:45 Sparta Rotterdam v Twente 198
BEL 21:00 Genk v Mouscron 199
BEL 21:00 Kortrijk v Anderlecht 200
BEL 21:00 Lokeren v Zulte Waregem 202
BEL 21:00 KV Mechelen v Westerlo 203
BEL 21:00 Roeselare v Germinal Beerschot 204
HAZ 21:00 Lens v Marseille 205
HAZ 21:00 Gaziantepspor v Diyarbakırspor 206
İR1 21:30 Longford Town v Univ College Dublin 208
HAZ 21:30 Bursaspor v Manisaspor 209
İR1 21:45 Mervue United v Waterford United 207
FKU 21:45 Sedan v Caen 210
HOL 21:45 Waalwijk v Utrecht 211
BRE2 22:10 Bragantino v Ceara 212
BRE2 22:10 Duque de Caxias v Parana 213
BRE2 22:10 Fortaleza v Bahia 214
BRE2 22:10 Ipatinga v Sao Caetano 215
BRE2 22:10 Juventude v Vasco de Gama 216
BRE 00:30 Botafogo v Gremio Barueri 217
BRE 00:30 Sport Recife v Palmeiras 218
MEK 01:00 Jaguares v Toluca 219
MEK 01:00 Monterrey v Atlas 220
ABD 02:30 New England Re lution v Toronto FC 221
BRE2 03:00 Brasiliense v Ponte Preta 222
MEK 03:00 Guadalajara v Tigres 223
ABD 03:30 Chicago Fire v Salt Lake 224
ABD 03:30 FC Dallas v Kansas City Wizards 225
ABD 03:30 Houston 1836 v DC United 226
ABD 04:30 Colorado Rapids v Columbus Crew 227
RUS 11:45 Amkar Perm v Krylya Sovetov 301
JAP 12:00 Kashiwa v Kobe 302
JAP 12:00 Urawa v Shimizu 303
JAP 12:00 Yamagata v Gamba Osaka 304
RUS 14:00 Khimki v Dinamo Moscow 305
DAN 15:00 Herfolge v Aalborg 306
İZT 15:00 Adanaspor v Giresunspor 307
İZT 15:00 Altay v Çaykur Rizespor 308
PTL2 15:00 Orduspor v Mersin I.Y. 309
COR 15:00 Boluspor v Dardanelspor 310
AFK 15:30 Union Berlin v Werder Bremen 311
HOL 15:30 Den Haag v Nac Breda 312
HOL 15:30 Feyenoord v Nec Nijmegen 313
HOL 15:30 Groningen v Ajax Amsterdam 315
EMI 16:00 Paris S.G. v Atletico Madrid T 317
RUS 16:15 Saturn v Zenit St. Petersburg 318
DAN 17:00 FC Nordsjaelland v Randers FC 320
AFK 17:00 RW Erfurt v Duisburg 321
İSIK 17:00 East Stirling v St. Mirren 322
İSV 17:00 Basel v Luzern 323
İSV 17:00 Young Boys v Grasshoppers 324
HOL 17:30 PSV Eindhoven v VV Venlo 326
AVU 18:00 Rapid Vienna v SK Austria Karnten 327
GER1 18:00 Bucaspor v G.Antep Bld.Spor 328
EMI 18:15 Arsenal v Rangers 329
FİN 18:30 Haka v Jyvaskyla JK 330
FİN 18:30 KuPS Kuopio v Jaro 331
FİN 18:30 IFK Mariehamn v Hjk 332
FİN 18:30 Mypa v Honka 333
FİN 18:30 VPS v Lahti 334
AFK 18:30 Offenbach v Frankfurt 335
FİN2 18:30 KPV v TPV Tampere 336
FİN2 18:30 PK-35 v Atlantis 337
FİN2 18:30 Viikingit v Klubi 04 338
RUS 18:30 Lokomotiv Moscow v Rostov 339
BEL 19:00 Charleroi v Club Brugge 340
DAN 19:00 Brondby v Midtjylland 341
NOR 19:00 Bodo/Glimt v Sandefjord 342
NOR 19:00 Fredrikstad v Viking 343
NOR 19:00 Lillestrom v Tromso 345
NOR 19:00 Stabaek v Aalesund 347
NOR 19:00 Stromsgodset v Valerenga 349
NOR2 19:00 Alta v Sogndal 351
NOR2 19:00 Bryne v Skeid Oslo 352
NOR2 19:00 Ham Kam v Mjondalen 353
NOR2 19:00 Haugesund v Tromsdalen 354
NOR2 19:00 Honefoss v Lov Ham 355
NOR2 19:00 Moss v Stavanger IF 356
NOR2 19:00 Notodden v Sparta Sarpsborg 357
İSÇ 19:00 Brommapojkarna v Halmstad 358
İSÇ 19:00 Goteborg v Hacken 359
İSÇ 19:00 Kalmar v Elfsborg 361
İSÇ2 19:00 Falkenbergs FF v Sundsvall 363
İSÇ2 19:00 Ljungskile v IK Sirius FK 364
HAZ 20:00 Bordeaux v Villarreal T 365
MEK 20:00 Puebla v U.A.G. (Tecos) 366
MEK 20:00 UNAM. (Pumas) v Cruz Azul 367
AVU 20:30 Austria Vienna v Kapfenberg 368
AVU 20:30 Sturm Graz v Mattersburg 369
İZK 21:00 Valur v KR Reykjavík 370
İRL 21:00 Shamrock v Derry City 371
İRL 21:00 St Patrick`s Ath v Dundalk 372
NOR 21:00 Odd Grenland v Rosenborg 373
TSK 21:00 Beşiktaş v Fenerbahçe T 375
BEL 21:30 Cercle Brugge v AA Gent 376
BRE 22:00 Atletico Paranaense v Fluminense T 377
BRE 22:00 Corinthians v Avai 378
BRE 22:00 Flamengo v Nautico 379
BRE 22:00 Vitória v Sao Paulo 380
HAZ 22:00 Espanyol v Liverpool 381
ABD 22:00 San Jose E´quakes v Seattle Sounders 382
MEK 00:00 Club America v Monarcas Morelia 384
MEK 00:00 Santos Laguna v Indios 385
BRE 00:30 Atletico Mineiro v Coritiba 386
BRE 00:30 Gremio v Cruzeiro 387
BRE 00:30 Santo Andre v Goias 388
COR 15:00 Konyaspor v Erciyesspor 401
KOR 16:00 Sakaryaspor v Gebzespor 402
KRC 16:00 Çorumspor v Belediye Vanspor 403
KOR 18:00 Adıyamanspor v Konya Şekerspor 404
KRC 18:00 Turgutluspor v Denizli Bld. 405

Hiç yorum yok:

bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.