BAHIS YAP!

1 Eylül 2009 Salı

günün maçları - 19 eylül 2009

birçoğunu onlinetribün'den justin tv altyapısıyla canlı izleyebileceğiniz 19 eylül 2009 maçlarına internetten yüksek oranlarla canlı bahis oynamak için soldaki banner'a tıklamanız yeterli.

RUS 13:00 Saturn v Spartak Moscow 157
AL2 14:00 Ahlen v Fortuna Düsseldorf 158
AL2 14:00 Fürth v Oberhausen 159
İKP 14:30 Kilmarnock v Rangers 160
İNP 14:45 Burnley v Sunderland 161
FİN2 15:00 Hameenlinna v Jippo 162
FİN2 15:00 PS Kemi v Kiisto Vaasa 163
FİN2 15:00 Oulu v Viikingit 164
FİN2 15:00 TPV Tampere v Klubi 04 165
RUS 15:15 Rostov v Kuban Krasnodar 166
FİN2 16:00 PK-35 v PoPa 167
TBA 16:00 G.Antep Bld.Spor v Karşıyaka 168
TBA 16:00 Erciyesspor v Kardemir Karabük 169
T2-1 16:00 Beykozspor 1908 v Körfez Bld. 170
T2-1 16:00 Yalovaspor v Gebzespor 171
T2-2 16:00 Alanyaspor v Tepecik Bld. 172
T2-2 16:00 Denizli Bld. v İstanbulspor 173
T2-3 16:00 Çankırı Bld. v Karadeniz Trabzonspor 174
T2-3 16:00 Ofspor v Karsspor 175
T2-4 16:00 Belediye Vanspor v Diyarbakır B.Ş.Diskispor S 176
TÜ3-1 16:00 Balıkesirspor v İnegölspor 177
TÜ3-2 16:00 Keçiören Sportif A.Ş. v Muğlaspor 178
TÜ3-3 16:00 Anadolu Üsküdar v Ankara Demirspor 179
TÜ3-4 16:00 Trabzon Yalıspor v Pazarspor 180
TÜ3-5 16:00 Malatya Bld. v Bingöl Bld. 181
AL1 16:30 Bayern Munich v Nürnberg 182
AL1 16:30 Bochum v Mainz 05 183
AL1 16:30 Mönchengladbach v Hoffenheim 184
AL1 16:30 Hannover 96 v Dortmund 185
AL1 16:30 Stuttgart v Köln 186
ITB 16:30 Albinoleffe v Piacenza 188
ITB 16:30 Cesena v Triestina 189
ITB 16:30 Empoli v Frosinone 190
ITB 16:30 Grosseto v Modena 191
ITB 16:30 Lecce v Crotone 192
ITB 16:30 Padova v Ancona 193
ITB 16:30 Reggina v Cittadella 194
ITB 16:30 Sassuolo v Mantova 195
ITB 16:30 Vicenza v Gallipoli 196
YUN 16:45 Kavala v Atromitos 197
YUN 16:45 Panionios v Asteras Tripolis 198
İNP 17:00 Arsenal v Wigan 199
İNP 17:00 Aston Villa v Portsmouth 200
İNP 17:00 Bolton v Stoke City 201
İNP 17:00 Hull City v Birmingham 202
İNCL 17:00 Barnsley v Swansea 203
İNCL 17:00 Bristol City v Scunthorpe 204
İNCL 17:00 Cardiff v Queens P.R. 205
İNCL 17:00 Crystal Palace v Derby County 206
İNCL 17:00 Doncaster v Ipswich Town 207
İNCL 17:00 Middlesbrough v West Bromwich 208
İNCL 17:00 Newcastle United v Plymouth 209
İNCL 17:00 Nottingham Forest v Blackpool 210
İNCL 17:00 Peterborough v Reading 211
İNCL 17:00 Preston v Coventry 212
İNCL 17:00 Watford v Leicester City 213
İN1 17:00 Brentford v Bristol Rovers 214
İN1 17:00 Brighton v Southend 215
İN1 17:00 Colchester v Hartlepool 216
İN1 17:00 Exeter v Tranmere 217
İN1 17:00 Leeds United v Gillingham 218
İN1 17:00 Millwall v Huddersfield 219
İN1 17:00 Norwich City v Charlton 220
İN1 17:00 Oldham v Carlisle 221
İN1 17:00 Southampton v Yeovil 222
İN1 17:00 Stockport v Leyton Orient 223
İN1 17:00 Walsall v Swindon 224
İN1 17:00 Wycombe v Milton Keynes Dons 225
İN2 17:00 Barnet v Bradford 226
İN2 17:00 Burton Albion v Dagenham & Rbridge 227
İN2 17:00 Cheltenham v Rotherham United 228
İN2 17:00 Chesterfield v Macclesfield 229
İN2 17:00 Crewe v Aldershot 230
İN2 17:00 Darlington v Bournemouth 231
İN2 17:00 Hereford v Accrington Stanley 232
İN2 17:00 Lincoln v Shrewsbury 233
İN2 17:00 Morecambe v Notts County 234
İN2 17:00 Northampton v Rochdale 235
İN2 17:00 Port Vale v Bury 236
İN2 17:00 Torquay v Grimsby Town 237
İBSL 17:00 Barrow v Forest Green 238
İBSL 17:00 Cambridge v Wrexham 239
İBSL 17:00 Chester City v Stevenage 240
İBSL 17:00 Crawley Town v Kettering 241
İBSL 17:00 Ebbsfleet United v Wimbledon 242
İBSL 17:00 Grays Athletic v Altrincham 243
İBSL 17:00 Hayes v Histon 244
İBSL 17:00 Kidderminster v Gateshead 245
İBSL 17:00 Oxford v Eastbourne Borough 246
İBSL 17:00 Rushden v Mansfield 247
İBSL 17:00 Tamworth v Salisbury 248
NOR 17:00 Odd Grenland v Stabaek 249
İKP 17:00 Aberdeen v St. Mirren 250
İKP 17:00 Dundee United v Motherwell 251
İKP 17:00 Hamilton v Falkirk 252
İKP 17:00 Hibernian v St. Johnstone 253
İK1 17:00 Airdrie Utd. v Inverness C.T. 254
İK1 17:00 Partick Thistle v Dunfermline Athletic 255
İK1 17:00 Queen of the South v Dundee 256
İK1 17:00 Raith Rovers v Greenock Morton 257
İK1 17:00 Ross County v Ayr United 258
İK2 17:00 Arbroath v Peterhead 259
İK2 17:00 Clyde v Brechin City 260
İK2 17:00 Dumbarton v Cowdenbeath 261
İK2 17:00 Stenhousemuir v Alloa Athletic 262
İK2 17:00 Stirling Albion v East Fife 263
İK3 17:00 Albion Rovers v Forfar Athletic 264
İK3 17:00 Elgin City v Berwick 265
İK3 17:00 Montrose v East Stirling 266
İK3 17:00 Queen`s Park v Annan Athletic 267
İK3 17:00 Stranraer v Livingston 268
İSÇ 17:00 Halmstad v Helsingborg 269
İS2 17:00 Huesca v Gimnastic Tarragona 270
RUS 17:30 Lokomotiv Moscow v FC Moscow 271
DAN 18:00 Aalborg v Silkeborg 272
YUN 19:00 Iraklis v Larissa S 273
ITA 19:00 Napoli v Udinese 274
İS1 19:00 Deportivo La Coruna v Espanyol 276
İS1 19:00 Mallorca v Tenerife 278
İS2 19:00 Cartagena v Castellon 279
İS2 19:00 Córdoba v Celta Vigo 280
İS2 19:00 Levante v Elche 281
İS2 19:00 Numancia v Real Murcia 282
İS2 19:00 Rayo Vallecano v Real Union 283
İNP 19:30 West Ham v Liverpool 284
HOL 19:45 Heracles Almelo v Sparta Rotterdam 286
ARJ 20:00 Colon v Chacarita Juniors 287
FR1 20:00 Boulogne v Bordeaux 288
FR1 20:00 Grenoble v Rennes 290
FR1 20:00 Lorient v Nancy 291
FR1 20:00 Nice v Monaco 292
FR1 20:00 Sochaux v Valenciennes 293
FR1 20:00 St Etienne v Auxerre 294
NOR 20:00 Aalesund v Brann 295
POR 20:00 Pacos Ferreira v Rio Ave 296
TBA 20:30 Adanaspor v Hacettepe 297
TBA 20:30 Altay v Mersin I.Y. 298
TBA 20:30 Bucaspor v Boluspor 299
TBA 20:30 Konyaspor v Kartalspor 300
TBA 20:30 Samsunspor v Kocaelispor 301
T2-4 20:30 Elazığspor v Ş.Urfaspor 302
HOL 20:45 Roda v Nac Breda 303
HOL 20:45 Vitesse v Waalwijk 304
BEL 21:00 Cercle Brugge v Germinal Beerschot 305
BEL 21:00 Kortrijk v St Truiden 306
BEL 21:00 Lokeren v Standard Liège 307
BEL 21:00 KV Mechelen v Roeselare 309
BEL 21:00 Zulte Waregem v Mouscron 310
İRL 21:00 Shamrock v Bray Wanderers 311
İS1 21:00 Malaga v Racing Santander 312
İS1 21:00 Osasuna v Sevilla 313
TSL 21:00 Ankaragücü v Gençlerbirliği 314
TSL 21:00 Beşiktaş v Kayserispor 315
TSL 21:00 Diyarbakırspor v Manisaspor S 316
TSL 21:00 Eskişehirspor v Gaziantepspor 317
TSL 21:00 Sivasspor v Bursaspor 318
HOL 21:45 Az Alkmaar v Nec Nijmegen 319
İR1 21:45 Finn Harps v Univ College Dublin 320
ITA 21:45 Juventus v Livorno 321
FR1 22:00 Marseille v Montpellier 322
İR1 22:00 Athlone v Waterford United 324
ABD 22:00 Seattle Sounders v Chivas USA 325
ARJ 22:10 Gimnasia La Plata v Atletico Tigre 326
BRE2 22:10 America FC v Duque de Caxias 327
BRE2 22:10 Ceara v Parana 328
BRE2 22:10 Juventude v Fortaleza 329
BRE2 22:10 Vasco de Gama v Guarani 330
BRE2 22:10 Vila Nova v ABC Natal 331
İS1 23:00 Barcelona v Atletico Madrid 332
POR 23:15 Braga v Porto 334
ARJ 00:10 Argentinos Juniors v Atletico Tucuman 335
BRE 00:30 Atletico Paranaense v Sport Recife 336
BRE 00:30 Nautico v Atletico Mineiro 337
BRE 00:30 Vitória v Internacional 338
MEK 01:00 Cruz Azul v San Luis 339
ARJ 02:10 Independiente v Vélez Sarsfield 340
BRE2 03:00 Portuguesa de Desportos v Ipatinga 341
MEK 03:00 Guadalajara v Jaguares 342
MEK 03:00 Pachuca v Monterrey 343
MEK 03:00 Tigres v Indios 344
ABD 03:30 Houston 1836 v Salt Lake 345
ABD 03:30 Kansas City Wizards v FC Dallas 346
MEK 05:00 Atlante v Santos Laguna 347
ABD 05:30 Los Angeles Galaxy v Toronto FC 348

Hiç yorum yok:

bu sitedeki içerikleri izin almadan kullanmak kesinlikle yasaktır.
turkcell süper lig'in tüm yayın hakları yayıncı kuruluş lig tv'ye aittir ve onlinetribün'de hiçbir şekilde lig tv yayını yapılmamaktadır. yayınlanan diğer maçlar p2p (peer to peer) teknolojisiyle dünyadaki çeşitli yayıncılardan alınmakta, sitemizden sadece yönlendirme yapılmaktadır. onlinetribün'ün yayın yapan kullanıcılarla hiçbir ilişkisi yoktur. herhangi bir durumda yasal sorumluluk yayıncı kişiye aittir. sitemizde bahis oynatılmamaktadır. sitenin amacı dünyanın dört bir yanına dağılmış türk bahisseverlere ve türkiye'de yaşayan iddaa oyuncularına maçlar hakkında yardımcı olmaktır.